محمد نصرتی گفت:برای تجدید خاطره و خوش آمد گویی سردار آجرلو به دیدار ایشان رفتم و بحث رفتنم به تراکتور اصلا مطرح نشده و شایعه است.

تبریزمن، سرویس ورزشی: محمد نصرتی مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد درباره آخرین وضعیت خود در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، گفت: مصدومیتم روبه بهبود است تمرینات سبک را شروع کرده ام و مشغول وزنه زدن و نرم دویدن هستم و تا یک ماه آینده مصدومیتم به کلی رفع خواهد شد.

بحث پیوستنم به تراکتورنبود، برای خوش آمدگویی به دیدار آجرلو رفتم

محمد نصرتی درباره دیدار عصر دیروزش با مدیرعامل جدید تراکتورسازی نیز این چنین توضیح داد: از آنجایی که ما با سردار آجرلو زمانی که در پاس حضور داشتم رفاقت و رابطه خوبی داریم، برای تجدید خاطره و خوش آمد گویی وی به دیدار ایشان رفتم و بحث رفتنم به تراکتور اصلا مطرح نشده و شایعه است.محمد نصرتی

قراردادم با گسترش فولاد تمام شده است

وی درباره وضعیت قراردادش با گسترش فولاد نیز این چنین توضیح داد: من قراردادم با گسترش فولاد تمام شده است و طی صحبتی که با آقای کمالوند داشتم وی گفت تمرینات خود را انجام بده تا برای فصل آینده آماده شوی.

مصدومیتم آمار خوب خط دفاعی گسترش فولاد را بهم زد

مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد درباره عملکرد این تیم در فصل گذشته گفت: فصل گذشته شرایط تیم خوب بود، به گونه ای بود که تیم ما دومین یا سومین خط دفاعی مستحکم لیگ بود و پس از مصدومیتم این آمار بهم خورد و نتوانستیم این آمار و روند رو به رشدمان را حفظ کنیم.

حیف شد تراکتورسازی از جام باشگاه های آسیا حذف شد

بازیکن پیشین تراکتورسازی درباه وضعیت تیم سابقش نیز افزود: تیم تراکتورسازی پس از آمدن آقای قلعه نویی وضعیت خوبی پیدا کرد و عملکرد خوبی داشتن، بخصوص در جام باشگاه های آسیا که حیف شد حذف شدن و حیف که دیگر در رقابتهای سال آینده جام باشگاه های آسیا حضور ندارند.

حضور ماشین سازی در لیگ برتر نشان از پتانسیل بالای فوتبال تبریز دارد

نصرتی درباره حضور تیم ماشین سازی تبریز در جمع دیگر نمایندگان حاضر در لیگ برتر نیز گفت: صعود و حضور ماشین سازی در لیگ برتر نشان از پتانسیل بالای فوتبال تبریز دارد، به شرطی که امکاناتی از جمله استادیوم خوب، آکادمی خوب و دیگر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری فراهم شود، چرا که شهر تبریز جوانان مستعدی در فوتبال دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :