شاگردان فراز کمالوند برای ادامه روند پیروزی های خود باید در تهران مقابل رقیبی سرسخت به نام پیکان قرار گیرند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم پیکان تهران و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۵:۰۰ روز پنجشنبه، ۲۳ دی ماه از سری رقابت های هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر در استادیوم شهدای شهر قدس به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان فراز کمالوند در تیم گسترش فولاد علی رغم اینکه خریدهای خوبی برای این فصل داشتند و خواهان حضوری قدرتمند در مسابقات بودند، در هفته های ابتدایی موفق نشدند انتظارات را آنطور که باید و شاید برآورده کنند، به طوری که این تیم تا هفته هفتم، هنوز موفق به کسب پیروزی نشده بود.

آبی های شهر تبریز در هفت بازی نخست، پنج تساوی و دو شکست در کارنامه داشتند و نهایتا در هفته هشتم، مقابل پدیده اولین سه امتیاز فصل خود را بدست آوردند.

در ادامه، هرچه به پایان بازی های دور رفت نزدیک می شدیم گسترشی ها نیز امتیازات بیشتری را نصیب خود می کردند، آنها در نقل و انتقالات نیم فصل توانستند سه بازیکن جدید را به جمع خود اضافه کنند، محمد نصرتی، محمد اوسانی و محمدرضا خرسندنیا بازیکنانی هستند که نیم فصل دوم با پیراهن تبریزی ها به میدان می روند و در عوض محمدرضا خلعتبری و محسن حمیدی نیز از این تیم جدا شدند.

گسترش فولاد در ۱۵ بازی نیم فصل نخست، چهار برد، هشت تساوی و سه شکست داشتند و با ۱۳ گل زده و ۱۱ گل خورده، تفاضل گل مثبت دو را برای خود ثبت کردند. لوسیانو پریرا نیز با هفت گل زده، بهترین گلزن آبی‌پوشان می باشد.

گسترش فولاد

در سمت مقابل شاگردان مجید جلالی که استارت خود را برای رسیدن به رده های بالای جدول از هفته های میانی دور رفت زده بودند، به دنبال این هستند تا خود را به سهمیه آسیایی برسانند، آنها که با امتیاز خوبی خودشان را به جمع چهار تیم بالای جدول رساندند یکی از معدود تیم هایی بودند که در تعطیلات میان فصل اردوی تدارکاتی به پا کردند و این روزها نیز در صدد تقویت خود هستند.

از نکات جالب پیکانی ها این است که شاگردان جلالی به خوبی یکدیگر را می شناسند و به نوعی بازیکنان اصلی تیم جلالی کاملا مشخص است. آنها در فصل نقل و انتقالات تنها مهران موسوی را به خدمت خود درآورده اند.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا گسترش فولاد می تواند روند صعودی خود در جدول رده بندی را با کسب یک پیروزی دشوار خارج از خانه ادامه دهد یا اینکه مجید جلالی و شاگردان با تجربه اش در این دیدار خانگی به چهارمین برد پیاپی شان در مسابقات لیگ برتر دست پیدا خواهند کرد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :