پیکرهای مطهر و منور پنج شهید گمنام دوران دفاع مقدس همزمان با سالروز شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت امام جعفر صادق (ع) در شهرستان تبریز و میانه تشییع و تدفین می‌شوند.

به گزارش تبریزمن،

پیکرهای مطهر و منور پنج شهید گمنام دوران دفاع مقدس همزمان همزمان با سالروز شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت امام جعفر صادق (ع) در شهرستان تبریز و میانه تشییع و تدفین می‌شوند.

پیکر مطهر این شهدا که از مناطق عملیاتی جزایر مجنون، شرق دجله، شرهانی و ام‌الصاص تفحص و کشف شده‌اند، پنج شنبه، ۷ مرداد ماه در مراسمی ساعت ۹ صبح وارد فرودگاه تبریز شده و مورد استقبال رسمی مردم و مسئولان ولایی و شهید پرور استان قرار می‌گیرند.

براساس این گزارش، پنجشنبه شب، بعد از نماز مغرب و عشا دعای کمیل در مسجد سالار شهیدان خیابان امام خمینی(ره) تبریز برگزار شده و ساعت ۷٫۳۰ جمعه ۸ مرداد نیز با حضور پیکر مطهر سه شهید گمنام در پارک مفاخر تبریز، دعای ندبه برگزار خواهد شد.

شنبه ۹ مرداد هم پیکرهای مطهر سه شهید گمنام تشییع و در باغ موزه شمیم پایداری دفاع مقدس تبریز به خاک سپرده خواهند شد و  مراسم نمادین شام غریبان نیز بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد کبود تبریز برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، پیکرهای مطهر دو شهید گمنام نیز در شهر آقکند میانه با حضور پرشور مردم ولایی و شهید پرور استان، تشییع و تدفین می‌شوند.

مراسم استقبال تشییع و خاکسپاری از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس همزمان با سالروز شهادت امام صادق(ع) علاوه بر آذربایجان شرقی، در ۲۲ استان دیگر نیز انجام می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :