مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با اشاره به برکناری تعدادی از نیروهای شرکتی این اداره کل گفت: پیگیر رفع مشکل کاری این نیروها هستیم.

به گزارش تبریزمن، حمید قاسمی روز شنبه در جمع این نیروهای شرکتی افزود: ساماندهی نیروهای شرکتی از سال ۱۳۹۳ آغاز شد و با پشتیبانی اداره کل مدیریت و برنامه ریزی استان توانستیم قراردادهای این کارکنان را به ثبات برسانیم.

وی ادامه داد: در سال های گذشته این نیروها مشکلات فراوانی از جمله نگرفتن حقوق چهارماهه خود داشتند که طی دو سال با پشتیبانی سازمان توانستیم مشکلات را رفع و دریافتی آنها را افزایش دهیم.

قاسمی با بیان اینکه تمامی این افراد دارای سابقه کار درخشان هستند، اظهار کرد: راضی به قطع همکاری آنان نیستیم و تمام تلاش خود را برای جذب دوباره آنان انجام خواهیم داد.

وی علت اصلی این برکناری را نبود اعتبار کافی عنوان کرد و گفت: برای رفع این مشکل از طریق سازمان حفاظت محیط زیست کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی اقدام کرده ایم و به جد پیگیر موضوع هستم.

بر اساس این گزارش در زمان حاضر ۶۴ نیروی شرکتی در اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی مشغول فعالیت هستند که تعدادی از آنان از جمله ۳۷ محیط بان شرکتی از ادامه کار کنار گذاشته شده اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :