سردار جمشید نظمی گفت: پیگیری‌ها برای منحل نشدن تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز فعلا به نتیجه نرسیده است.

تبریزمن، سرویس ورزشی؛ مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در گفتگو با تبریزمن اظهار داشت: از طریق استانداری آذربایجان شرقی، دکتر پزشکیان نائب رئیس اول مجلس و دیگر مسئولان پیگیری هایی برای عدم انحلال تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز انجام داده ایم ولی فعلا به نتیجه ای نرسیده ایم.

وی ادامه داد: از طریق فدراسیون دوچرخه سواری نیز کارهایی انجام دادیم ولی باز هم نتیجه ای حاصل نشد. باشگاه پتروشیمی تبریز در رشته دوچرخه سواری امسال ثبت نام نکرده و ممکن است این کار باعث حذف این تیم از فدراسیون جهانی نیز شود.

نظمی با اشاره به افتخارات تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز اظهار داشت: این تیم برند ورزش دوچرخه سواری ایران و آذربایجان شرقی است که باید به فعالیت خود ادامه دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تیم فعلا منحل شده است و مدیران شرکت پتروشیمی تبریز علاقه ای برای تیمداری ندارند، ابراز داشت: سرمایه گذاری روی این تیم انجام نشده است.

وی درخصوص اینکه گفته می شود پتروشیمی تبریز تصمیم دارد در رشته فوتبال سرمایه گذاری کند، ادامه داد: سرمایه گذاری در فوتبال ۲۰ میلیارد تومان بودجه می خواهد ولی با ۲۰۰ میلیون تومان می توانند در رشته دوچرخه سواری فعالیت کنند، من فکر می کنم بحث مدیران پتروشیمی مالی نیست و تعجب می کنم چرا تیم باسابقه و پرافتخار دوچرخه سواری پتروشیمی قرار است منحل شود.

نظمی با اشاره به اینکه برای فعالیت تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان کافی است، ادامه داد: مدیران این باشگاه نظر مثبتی روی دوچرخه سواری ندارند. با این درآمدی که آنها دارند فکر نمی کنم که مشکل مالی علت منحل شدن این تیم باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :