به گزارش تبریزمن، مرتضی کرمانی مقدم ظهر امروز در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: رقبای مستقیم سیاه جامگان در پائین جدول همگی روز گذشته به برتری رسیده‌اند و چاره‌ای جز برتری مقابل تراکتورسازی نداریم.

مربی تیم فوتبال سیاه جامگان عنوان کرد: در بازی‌های اخیر بسیار بدشانس بوده‌ایم و در دقایق پایانی گل دریافت کرده‌ایم و نمونه آن را در بازی با سایپای تهران شاهد بودید.

کرمانی مقدم با بیان اینکه وقتی تیمی می‌بازد کادر فنی به عنوان مقصر اعلام می‌شوند خاطرنشان کرد: تراکتورسازی تبریز در لیگ برتر و همچنین لیگ باشگاه‌های آسیا نتایج خوبی گرفته است و قطعاً کار سختی برابر این تیم داریم و تنها امیدواریم که تراکتورسازی به دلیل حضور در بازی‌های آسیایی خسته باشد و این خستگی به سود ما تمام شود.

وی گفت: عمده تیم‌ها مشکل مالی دارند و ما هم داریم اما چیزی نمی‌گوئیم، مربی دروازه‌بانها در تیم نداریم و خودم به همراه مهدوی با دروازه‌بانها تمرین می‌کنیم، بدنساز هم نداریم البته در نیم فصل دوم فشاری از نظر بدنی روی تیم آورده نشده است و کاظمی تنها ریکاوری تیم را در دستور کار داشته است.

کرمانی مقدم تاکید کرد: سیاه جامگان از ابتدای فصل مشکل بدنسازی داشته است و نمونه و شاهد آن هم مصدومیت بازیکنان بعد از دو بازی است، البته الان وقت فکر کردن به این مسائل و یا بازی زیبا نیست و تنها باید نتیجه بگیریم.

مربی سیاه جامگان گفت: چیزی برای از دست دادن نداریم. ما همیشه استرس سه امتیاز را داشتیم و این مساله ربطی به بازیکن ندارد. اینها مربوط به روح و روان بازیکن است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :