ایرانپوریان گفت: سپاهان از تیم‌های خوب لیگ است و در بازی‌های قبلی خود هم نتایج بسیار خوبی را کسب کرده است ولی ما چاره‌ای جز شکست سپاهان نداریم.

به گزارش تبریزمن، محمد ایران پوریان بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز در گفت‌وگو با تبریز من در مورد آخرین وضعیت تیم اظهار داشت:در حال پیگیری تمرینات خود هستیم و برای دیدار با سپاهان در حال آماده‌سازی هستیم تا مقابل این تیم یک نتیجه خوب و قابل‌قبول را کسب کنیم.

وی افزود: تیم وضعیت خوبی را دارد و تعطیلات لیگ فرصت خوبی است تا به شرایط ایده آل خود برسیم و ازنظر شرایط آمادگی تیم هم بازیکنان روزبه‌روز به شرایط ایده آل خود می‌رسند .

poster_mohammad_iranporian_94_5_11

بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز گفت: همه بازیکنان در شرایط خوبی هستند و به‌غیراز نریمان جهان و رفیعی که مصدوم هستند همه باانگیزه و توان بالایی برای بازی سپاهان در حال آماده شدن هستند تا یک برد خوبی را مقابل این تیم کسب کنیم.

وی تصریح کرد: سپاهان از تیم های خوب لیگ است و در بازی های قبلی خود هم نتایج بسیار خوبی را کسب کرده است ولی ما چاره ای جز شکست سپاهان نداریم تا شراط تیم بهتر شود و برای رسیدن به این هدف همه تلاش خود را خواهیم کرد.

ایرنپوریان گفت: بازی با سپاهان سخت و دشوار است ولی ما در این مدت همه تلاش خود را کرده ایم  من و همه بازیکنان به هماهنگی لازم خود برسیم و ادامه لیگ را خوب شروع کنیم.

وی تاکید داشت: امیدوارم مقابل سپاهان یک نتیجه خوبی را کسب کنیم و هواداران را یک بار دیگر شاد کنیم تا در بازی بعد با حمایت خود در ورزشگاه یادگار امام به تیم روحیه بدهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :