بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: تیم گیتی پسند از تیم‌های خوب و مدعیان لیگ است و همیشه بازی با این تیم سخت و نفس‌گیر است ولی ما چاره ای جز پیروزی نداریم تا از مدعیان عقب نمانیم.

به گزارش تبریزمن، مسلم رستمی‌ها بازیکن تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در مورد آخرین وضعیت این تیم و بازی روز جمعه با گیتی پسند در گفت‌وگو با تبریز من اظهار داشت:تیم گیتی پسند از تیم های خوب و مدعیان لیگ است و همیشه بازی با این تیم سخت و نفس‌گیر است ولی ما چاره‌ای جز پیروزی نداریم تا از مدعیان عقب نمانیم

وی افزود: تیم ما در شرایط خوبی است و با توجه به برتری که در بازی قبل داشتیم باانگیزه و انرژی بالایی برخورداریم تا گیتی پسند را شکست دهیم ولی بازی سختی در پیش خواهیم داشت و باید با دقت بالایی بازی کنیم.

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: با توجه به شرایط جدول و تیم‌های بالای جدول ما باید سه امتیاز بازی را کسب کنیم تا از جمع مدعیان عقب نمانیم و در ادامه بازی‌ها هم با مشکل و استرس جدول را نداشته باشیم.

وی تصریح کرد: بازیکنان ما در شرایط خوبی هستند و باگذشت زمان بهتر هم می‌شوند که امیدوارم در مقابل گستی پسند هم بتوانیم بازی خوبی را نمایش دهیم و نتیجه خوبی را کسب کنیم.

رستمی‌ها گفت: در هفته گذشته تمرینات خوب و منظمی را برگزار کرده‌ایم و همه بازیکنان آماده بازی روز جمعه هستند تا با یک بازی خوب همراه با کسب نتیجه و سه امتیاز بازی زمین‌بازی را ترک کنند.

وی تصریح کرد: من از همه هوادار نمان به دلیل حمایت از بازی های ما به خصوص بازی هفته قبل تشکر میکنم و امیدوارم با شکست گیتی پسند دل آنها را  دوباره شاد کنیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :