فرمانده سپاه عاشورا گفت: من به عنوان یکی از اعضای شورای امنیت استان اعلام می کنم در استان به هیچ وجه چالش امنیتی وجود ندارد.

تبریزمن، سرویس سیاسی: سردار غلام عسگر کریمیان، فرمانده سپاه عاشورا در نشست خبری که به مناسبت افتتاح هشتمین بیمارستان صحرایی برگزار شده بود در جمع خبرنگاران گفت: اساسی‌ترین چالش انقلاب اسلامی ایران در دهه سوم و چهارم انقلاب تقابل دو جبهه انقلابی‌گری و اشرافی‌گری در کشور است.

وی ادامه داد: متاسفانه تلاشی از سوی جبهه اشرافی‌گری در راستای تخریب جبهه انقلابی‌گری رخ داده است و درصدد برآمده‌اند تا انقلابی‌گری را خلاف مسیر دانش و عقلانیت نشان دهند. و این در حالی است که در اسلام بسیار به دانش اندوزی و عقلانیت به عنوان وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف و آرمان‌های بلند تاکید شده است.

nejati-7455

کریمیان تصریح کرد: انقلاب اسلامی برای رسیدن به توحید بوجود آمده است، اگر بخواهیم روحیه انقلابی گری را حفظ کنیم باید به بازاولید عدالت محوری بپردازیم.

فرمانده سپاه عاشورا در بخش دیگری از سخنان خود از افتتاح هشتمین بیمارستان صحرایی در منطقه خداآفرین خبر داد و اظهار کرد: با توجه به فرمایشات رهبری که خدمت به مردم بهترین راه مبارزه با آمریکا دانسته‌اند، برای خدمت هر چه بهتر و بیشتر به مردم هشتمین بیمارستان صحرایی ۲۵ مردادماه سال جاری در منطقه خداآفرین افتتاح می‌شود، پیش بینی می‌شود حدود ۳۵ هزار نفر از خدمات این بیمارستان بهره‌‍مند شوند.

nejati-7441

وی افزود: تجربه نشان می‌دهد که پشتوانه مردمی و حضور همیشه در صحنه مردم از عوامل پایداری و تثبیت هر نظامی است. بنابراین هر چه روحیه خدمتگزاری در مسئولان نظام اسلامی بیشتر باشد قدرت ملی تقویت شده و امنیت در کشور افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران به عنوان نهادی مردمی از هر فرصتی برای خدمت به مردم استفاده می‌کند، تاکید کرد: اصلی‌ترین سرمایه سپاه، مردم مستضعف هستند از این رو طی سنوات گذشته با همت بسیج جامعه پزشکی بیمارستان صحرایی در مناطق محروم در جهت ترویج روحیه همدلی و ایثارتشکیل شده و گروهی از پزشکان متخصص و فوق تخصص با حضور در مناطق محروم خدمت‌رسانی می‌کنند.

nejati-7434

کریمیان در پاسخ به سوالی در خصوص نقد دولت در همایش مشروطیت توسط سخنران، پاسخ داد: برخی این جریان را به سپاه نسبت می‌دهند اما هرگز اینطور نیست، هر چند توهین از طرف هرکس باشد محکوم است و ما قبلا نیز گفته ایم  ما دولت آقای روحانی را مشروع و قانونی دانسته و دولت فعلی را قبول داریم.

سردار کریمیان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تهدیدی از سوی دشمن کشور و بخصوص استان را تهدید می کند یا خیر گفت: من به عنوان یکی از اعضای شورای امنیت اعلام می کنم در استان به هیچ وجه چالش امنیتی وجود ندارد.

وی سپس گفت: حقوق های نجومی لکه ننگی است و ربطی به دولت های فعلی و دولت های قبلی ندارد.

گفتنی است هشتمین بیمارستان صحرایی فاطمه الزهرا(س) از ۲۵ الی ۲۹ مرداد ماه سال جاری در منطقه خداآفرین برپاست.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :