رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: برگزیده آثار نهمین جشنواره سراسری دست های کوچک دعا تحت عنوان نهمین کتاب دست های کوچک دعا چاپ و منتشر شد.

به گزارش تبریزمن، حسن میلانی افزود: این جشنواره در مرداد ماه سال ۹۴ توسط حوزه هنری استان برگزار شد و کتاب مذکور مشتمل بر منتخب دعاها و دل نوشته های کودکان ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه مجموعه نهم کتاب دست های کوچک دعا توسط دبیرخانه دائمی این جشنواره گردآوری شده است، یادآور شد: در این کتاب ۳۴ اثر برگزیده و منتخب دعاهای کودکان این مرز و بوم منتشر شده است.

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی اظهار کرد: از این تعداد دعاهای منتشر شده ۵ مورد مربوط به بخش ویژه نهمین جشنواره دست های کوچک دعا یعنی ایران آینده( ۱۴۰۴) است.

میلانی ادامه داد: کتاب فوق در ۷۲ صفحه به صورت تمام رنگی و برای گروه سنی ب، ج و د، توسط انتشارات سوره مهر وابسته به حوزه هنری منتشر شده است.

وی گفت: نهمین جشنواره سراسری دست های کوچک دعا با معرفی نفرات برتر و برگزیده از میان ۵۴ هزار و ۷۶۵ اثر از ایران و کشورهای افغانستان، تاجیکستان و جمهوری آذربایجان سال گذشته همزمان با میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر به کار خود پایان داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :