به گزارش تبریزمن، لوسیانو ادینهو، مهاجم محبوب و برزیلی تیم فوتبال تراکتورسازی که فصل گذشته هم موفق شد به این تیم برای کسب نتایح خوب در رقابت های لیگ برتر کمک کند و هم عنوان آقای گلی رقابت ها را بدست آورد، در فصل نقل و انتقالات تابستانی اعلام کرد که تراکتورسازی را دوست دارد اما دیگر حاضر نیست در ایران پا به توپ شود.

ادینهو از چند باشگاه قطری پیشنهادات خوب مالی را دریافت کرد اما در نهایت از این بین باشگاه السیلیه که اتفاقا پیشنهاد کمتری از نظر مالی به او داده بود را به عنوان تیم فصل آینده خود انتخاب کرد.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به وضعیت این باشگاه و جایگاه آن در بین تیم های قطری.

السیلیه باشگاهی از شهر دوحه کشور قطر می باشد که سابقه پیدایش آن به سال ۱۹۹۵ بازگشته و به این ترتیب قدمتی ۲۰ ساله دارد. احمد بن علی ( الریان سابق ) نام استادیوم ۲۷ هزار نفری این باشگاه می باشد که در سال ۲۰۰۳ بازگشایی شده است.

al-rayyan-stadium1

السیلیه تا فصل ۲۰۱۱/۱۲ که موفق به قهرمانی در رقابت های Q League و به تبع آن، صعود به رقابت های لیگ ستارگان قطر ( سطح اول فوتبال این کشور ) شده بود، افتخار چندانی نداشته و در سطوح پایین تر فوتبال قطر فعالیت داشته است. با این حال پس از صعود به لیگ ستارگان، موفق شده اند در سال ۲۰۱۴ به عنوان نائب قهرمانی رقابت های جام پادشاهی قطر دست یابند.

در رقابت های لیگ فصل گذشته ( ۲۰۱۴/۱۵ ) نیز این باشگاه عمکلرد ضعیفی داشته و در جدول ۱۴ تیمی رقابت ها، در رتبه یازدهم قرار گرفته بودند. از ۲۶ بازی، السیلیه تنها موفق به کسب ۸ برد شده و ۱۳ باخت در کارنامه داشت، تفاضل گل منفی ۱۴ نیز بر عملکرد ضعیف این تیم صحه می گذارد.

51899a8a-3591-4dd9-bf7c-04590b6c9b36

با این حال، مدیران این باشگاه در نظر دارند برای رقابت های فصل آینده سرمایه گذاری خوبی به کار برده و با برنامه ریزی دقیق عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشند. به خصوص در خط حمله که دو بازیکن از تیم های اروپایی تولوز فرانسه و اوساسونا به نام های دراگوس گریگوری و ائول سیدریک لوی به ترکیب خود اضافه کرده اند. فوزی عایش از بحرین را نیز باید به این لیست اضافه کرد. علی الخیبری و احمد سالم العسکر نیز دیگر بازیکنان اضافه شده به ترکیب تیم می باشند.

به این ترتیب آینده روشن این باشگاه و سرمایه گذاری بالایی که انجام شده است را می توان یکی از دلایلی دانست که ادینهوی برزیلی را به پیوستن به آن مجاب کرده است.

با این حال تونی الیویرا و مدیران تراکتورسازی نیز طبیعتا بیکار نخواهند نشست و بازیکانی را برای جایگزینی ادینهو مدنظر دارند. باید منتظر ماند و دید که بازیکن جایگزین خواهد توانست جای مهاجم محبوب برزیلی فصل گذشته تراکتورسازی را در ترکیب تیم و قلب هواداران بگیرد یا نه.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :