به گزارش تبریزمن، دیدار دو تیم سپاهان و تراکتورسازی روز پنج‌شنبه از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود.

محمدرضا خلعتبری مهاجم تیم فوتبال سپاهان که به خاطر سرماخوردگی از ترکیب ۱۸ نفره این تیم برای دیدار تراکتورسازی خط خورده بود دیشب دوباره به این لیست بازگشت.

همچنین، میلاد سرلک بازیکن جوان تیم اصفهانی امروز در آخرین تمرین این تیم مصدوم شد که همین موضوع باعث شد تا سپاهانی‌ها یک بار دیگر خلعتبری را به لیست ۱۸ نفره خود بازگردانند تا در سفر به تبریز این بازیکن سپاهان را همراهی کرده و حتی در صورت مساعدت اوضاع عمومی‌اش حتی برای این تیم در مقابل تیم تبریزی به میدان برود.

حسین پاپی، هافبک تیم فوتبال سپاهان در اردوی ترکیه که در تعطیلات نیم‌فصل برگزار شد، از ناحیه کف پا آسیب دید. این مصدومیت باعث شد تا پاپی بازی‌های سپاهان را از دست بدهد، ولی مصدومیت هافبک سپاهان برطرف شده و این بازیکن می‌تواند تیمش را در بازی بعدی با تراکتورسازی همراهی کند.

در خبر ها آمده است، اعتصاب بازیکنان و مشکلات مالی کم بود حالا ایگور استیماچ در آستانه سفر به تبریز با دغدغه مصدومیت مهره های کلیدی اش روبرو شده است چون دو بازیکن برزیلی بعد از بازی با سایپا با آسیب دیدگی روبرو شده و در تمرینات روزهای گذشته نتوانستند حضور جدی داشته باشند.

لئوناردو پادووانی و لوسیانو پریرا جدیدترین مصدومان سپاهان هستند که طی روزهای گذشته بیشتر وقت خود را به فیزیوتراپی زیر نظر کادر پزشکی پرداختند تا به هر نحوی شده برای بازی حساس با تراکتورسازی آماده شوند اما هنوز این مجوز به آنها از سوی پزشکان داده نشده است گرچه به خواسته مربی کروات آنها کاروان تیم در سفر به تبریز را همراهی خواهند کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :