به گزارش تبریزمن، دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز روز یکشنبه و در یک هفته مانده به پایان مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در استادیوم آزادی به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف قهرمانی تراکتورسازی و نیز کسب سهمیه آسیایی تیم آبی پوش تهرانی تقریبا مشخص شود.

هواداران تراکتورسازی در حال آماده سازی خود برای حضور پرتعداد در محل برگزاری مسابقه و حمایت پرشور، اما پرشورتر از گذشته در این دیدار حساس از تیم محبوب خود می باشند. طبق شنیده ها مثل بازی های حساس گذشته برگزار شده در استادیوم آزادی هواداران تراکتورسازی این بار هم شعار های جدیدی را برای حمایت از تیم خود تدارک دیده اند.

تراکتورسازان وارد تبریز شدند

کاروان تیم تراکتورسازی تبریز بامداد امروز وارد شهر تبریز شد ، سرخپوشان تبریزی که برای دیدار با تیم الاهلی راهی امارات شده بودند با پرواز مستقیم دبی به تبریز وارد فرودگاه شهید مدنی تبریز شدند ، تراکتورسازان استراحتی نیم روزه خواهند داشت و سپس عصر امروز یک برنامه تمرینی برگزار خواهند کرد ، طبق برنامه تراکتورسازان فردا را نیز در تبریز تمرین خواهند کرد و سپس راهی تهران می شوند . تراکتورسازی از حساس ترین بازی هفته بیست و نهم یکشنبه در تهران میهمان استقلال است.

اعلام زمان برگزاری نشست خبری سرمربیان دو تیم تراکتورسازی و استقلال

سازمان لیگ برتر جمهوری اسلامی ایران زمان برگزاری نشست مطبوعاتی پیش از بازی حساس دو تیم تراکتورسازی و استقلال تهران را اعلام کرد ، بر اساس برنامه اعلامی این سازمان تونی اولیویرا سرمربی پرتغالی تیم تراکتورسازی از ساعت ۱۵ روز شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه در سالن کنفرانس سازمان لیگ پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهد بود . سرمربی محترم تیم استقلال نیز پس از نشست مطبوعاتی اولیویرا پاسخگوی هواداران خواهد بود .

حرکت نمادین و ارزشمند هوادار تراکتورسازی

شهریار عباس زاده یکی از هواداران متعصب تیم تراکتورسازی در یک اقدام نمادین با پای پیاده از تبریز راهی شهر تهران شده است، این هوادار تصمیم دارد در دیدار تیم محبوبش مقابل اسقلال تهران حضور یابد .
گفتنی ایست که وی صبح شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ از خدافرین حرکت نموده و قرار است تا روز یکشنبه ۲۰ اردیبهشت خود را به استادیوم آزادی برساند.

این هوادار تراکتورسازی با این حرکت ارزشمند خود ثابت کرد به عشق تراکتور می توان از خیلی از سختی ها گذشت و از تیم محبوب خود حمایت کرد .

photo_2015-05-07_14-20-38

اعلام زمان جلسه هماهنگی پیش از بازی دو تیم تراکتورسازی و استقلال

تیم تراکتورسازی تبریز یکشنبه در تهران میهمان تیم استقلال تهران خواهد بود بر همین اساس طبق اعلام سازمان لیگ برتر جلسه هماهنگی پیش از بازی دو تیم از ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۹ اردیبهشت در محل سازمان لیگ برگزار می شود . در این جلسه تعیین رنگ البسه و نحوه برگزاری شایسته این دیدار مهم بحث و بررسی می گردد .

پیش فروش بلیط های دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران آغاز شد

بلیط مسابقه استقلال تهران – تراکتورسازی تبریز، جهت پیش فروش در سامانه بلیط الکترونیکی این سازمان قرار داده شده است. بر اساس این اعلام  تماشاگرانی که مایل به تماشای این دیدارهستند، باید از فرصت باقیمانده استفاده کرده و بلیت این مسابقه را خریداری کنند.

علاقمندان برای خرید بلیت بازیهای این دیدار می توانند ازطریق سامانه    www.footballeticket.ir  به ۲ روش کارت ملی و کارت عضویت الکترونیک اقدام به تهیه بلیت کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :