به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی تبریز که برای برگزاری دیدار با تیم نفت تهران از هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر عازم تهران شده است دیروز بلافاصله بعد از ورود به این شهر راهی زمین شماره دو ازادی شد تا اخرین برنامه تمرینی خود را قبل از این دیدار برگزار کند.

این تمرین زیر نظر امیر قلعه نویی و دستیاران وی در حالی برگزار شد که شادابی و نشاط بسیار خوبی بر جو تمرین حاکم بود .

کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد با توجه به اعلام  کمیته اضطرار آلودگی هوای شهر تهران و توصیه اکید اداره کل حفاظت  محیط زیست تهران  مبنی بر عدم برگزاری هرگونه فعالیت ورزشی در شهر تهران دیدار تیم های نفت تهران و تراکتورسازی تبریز به دلیل آلودگی هوا لغو شد.

این بازی ها با توجه به  تداوم آلاینده ها روز سه شنبه ۸ دی ماه در ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد. تراکتورسازان با تغییر در برنامه پروازی خود اردوی پیش از بازی خود را در شهر تهران برگزار می کنند و طبق برنامه تمرینات خود را در این شهر پیگیری می کنند.

تیم تراکتورسازی تبریز پس از تمرین در زمین شماره ۲ ازادی راهی رستوران افتاب شاندیز شد تا ضیافت نهار را در رستوران سرمربی تیم میهمان باشند، شاگردان قلعه نویی پس از ضیافت نهار در فضایی بسیار صمیمی به تماشای دیدار تیم پرسپولیس و پدیده نشستند.

تراکتورسازان بعد از اتمام نیمه اول این دیدار راهی هتل محل اقامت خود شدند تا با استراحت بدن های خود را اماده تمرینات و دیدار با تیم نفت کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :