دبیر اجرایی ششمین جشنواره سراسری عکس رضوی و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از ارسال چهار هزار و ۹۷۶ اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد .

به گزارش تبریزمن، علی محرمی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد : این تعداد عکس از ۴۹۴ عکاس ۳۱ استان و ۸۲ شهر کشور به دبیرخانه جشنواره رسیده است .

وی افزود : یکهزار و ۴۵۹ اثر در بخش عکاسی با گوشی تلفن همراه، یکهزار و۹۴۴ اثر در بخش جلوه های معنوی زیارت، یکهزار و ۳۴ اثر در بخش معماری و ابنیه و ۵۳۹ اثر در بخش خلاقه به دبیرخانه ارسال شده است.

محرمی تعداد آثار راه یافته به بخش نمایشگاهی را در بخش عکاسی با تلفن همراه ۲۲ اثر، جلوه های رضوی ۱۸ اثر، خلاقه ۱۰ اثر و معماری و ابنیه را ۱۴ اثر عنوان کرد.

ششمین جشنواره سراسری عکس رضوی از سری برنامه های چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا (ع) ۲۰ مردادماه ۱۳۹۵ در تبریز برگزار می شود .

این جشنواره همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) و بزرگداشت حضرت احمدبن موسی(شاهچراغ)(ع) و همزمان با دهه کرامت با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی،گسترش فعالیت های فرهنگی ، ادبی مذهبی مرتبط با سیره پاک ائمه معصومین به ویژه حضرت امام رضا(ع) و گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی، هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف حضرت امام رضا(ع) و کمک به انتشار گسترده تر آن برگزار می شود .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :