عناصر تزئینی چوبی و چرم با کیفیت بالا در فیس‌لیفت BMW سری ۳ خودرو را وارد کلاس جدیدی کرده است.

به گزارش تبریزمن، در سال گذشته و پس فیس‌لیفت سدان‌ها سری ۳، گروه خودروسازی “BMW” این بار با یک ارتقاء دیگر در سری “گرن توریسمو” Gran Turismo بازگشته است.

جزئیات فیس لیفت 2017 سری 3 گرن توریسمو

 همان‌طور که انتظار می‌رفت، تغییرات باعث شده تا بی ام و گرند توریسمو بزرگتر و جادارتر شود. مدل و طرح آینه‌ها که به ندرت در سری ۳ جذاب هستند، تغییر کرده و در طراحی خارجی چشمگیر شده‌اند. پیچ و تاب داخلی و تجهیزات آن نیز تغییر کرده و موتور نیز توسعه یافته است. فناوری های برتر در رنگ‌های جدید نیز کاملا جلب توجه می‌کنند.

جزئیات فیس لیفت 2017 سری 3 گرن توریسمو

بازبینی طراحی خارجی در “بی ام و” به چراغ های LED استاندارد و مه شکن‌های قوی، چراغ‌های LED ثابت عقب و تغییر تدریجی سپر‌ها محدود می‌شود. همچنین یک رنگ آبی برای مدل اسپورت M این خودرو و دو رنگ جدید متالیک به دیگر مدل‌های دیگر به این خودرو اضافه شده است. ۳ مدل طراحی برای چرخ‌ها و و طراحی‌های متفاوت با نوارهای فلزی زیبا از دیگر گزینه‌های طراحی جدید داخلی به شمار می‌آیند.

جزئیات فیس لیفت 2017 سری 3 گرن توریسمو

در سری جدید تلاش شده تا پاسخ مناسبی به انتقادهای سری قبلی داده شود. بنابراین تمام مواد مورد استفاده ارتقاء یافته‌اند. نوارهای کرومی اضافه، بسیاری از تجهیزات را قاب کرده‌اند. عناصر تزئینی چوبی و چرم اعلاء تازه در فیس‌لیفت گرن توریسمو، خودرو را وارد کلاس جدیدی کرده است.

دسته تعویض جدید دنده، صفحه نمایشگر LCD تمام رنگی، سامانه تهویه هوا و سیستم سرگرمی نیز کاملا متحول شده‌اند. طول این خودرو به ۴ هزارو ۸۲۴ میلی متر می‌رسد. ارتفاع خودرو ۱۱۰ میلی‌متر افزایش یافته و به طور کلی فضای بیشتری بین صندلی‌های عقب و جلو ایجاد شده است. از طرفی با باز شدن در محوطه بار با فضای ۱۶۰۰ لیتری مواجه می‌شویم.

جزئیات فیس لیفت 2017 سری 3 گرن توریسمو

در بازارهای بین المللی و اروپا، بی ام و گرند توریسمو سری ۳ سال ۲۰۱۷ به واحدهای بنزینی توربو شارژ در ۳ مدل ارتقاء یافته که شامل موتور های ۲ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژبا  ۱۸۱ اسب بخاری با قدرت گشتاور ۳۲۰، موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر ۲۶۴ اسب بخاری و موتور ۳ لیتری و ۶ سرعته ۳۲۲ اسب بخاری می‌شود. پیشرانه‌های دیزلی برای این خودرو نیز در ۵ مدل تولید می‌شوند.

جزئیات فیس لیفت 2017 سری 3 گرن توریسمو

فیس لیفت BMW سری 3 (+عکس)

“بی ام و” ادعا می‌کند که مصرف سوخت و تولید گاز گلخانه‌ای CO2 در این خودرو کاهش یافته است. همچنین سامانه دستی و خودکار انتقال نیرو نیز توسعه یافته است. عملکرد خاموش و روشن خودرو، احیاء انرژی ترمزها به عنوان واحدهای کمکی خودرو در نظر گرفته شده‌اند و رانندگی در حالت “اکو” ( اقتصادی) نیز امکان‌پذیر است.

تنها مدل‌های ۳۲۰ بنزینی، ۳۱۸ و ۳۲۰ دیزلی با سامانه انتقال قدرت دستی ۶ سرعته و به صورت استاندارد ارائه می شوند. گیربکس‌های خودکار ۸ سرعته نیز با درخواست مشتری مورد استفاده قرار می‌گیرند. بقیه مدل‌ها  با گیربکس‌های خودکار استاندارد ارائه خواهند شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :