مهلت ثبت نام حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال در حالی امروز به اتمام می‌رسد که افرادی مثل مهدی تاج، مصطفی آجرلو و علی اکبر ابرقویی‌نژاد فرم ثبت نام انتخابات را دریافت کرده‌اند.

به گزارش تبریزمن، به نقل از مهر، با وجود اینکه امروز شنبه آخرین روز ثبت نام برای ریاست انتخابات فدراسیون فوتبال است ولی هنو معادلات این انتخابات پیچیده و مبهم است و مشخص نیست که چه کسانی در نهایت در انتخابات حضور خواهند داشت.

علی کفاشیان هنوز موضع رسمی خود را برای شرکت در انتخابات اعلام نکرده و همین موضوع باعث سردرگمی دیگران هم شده است؛ افرادی که حضورشان در انتخابات را به شرکت یا عدم شرکت رئیس فعلی فدراسیون منوط کرده‌اند.

در روزهای گذشته افرادی مثل مصطفی آجرلو، عزیزالله محمدی، مهدی تاج، شهاب الدین عزیزی خادم، علی فتح الله زاده و حتی علی اکبر ابرقویی‌نژاد رئیس هیات فوتبال استان اصفهان فرم حضور در انتخابات را دریافت کرده‌اند ولی اینکه آیا آنها امروز و با پایان مهلت مقرر شده ثبت نام نهایی را انجام بدهند یا خیر، مشخص نیست.

از سوی دیگر موضع وزارت ورزش هم در انتخابات پیش رو هنوز نامعلوم است. اینکه آیا وزارت ورزش گزینه‌ای از خارج از فدراسیون فوتبال را به عنوان نامزد ریاست در نظر دارد و یا اینکه قصد دارد در داخل هیات رئیسه از یک گزینه حمایت کند، مشخص نیست ولی تا ساعت ۱۶ امروز تمام معادلات ثبت نام کاندیدا معلوم می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :