تراکتورسازی در ادامه بازی ها و نتایج ضعیف خود این بار مقابل پرسپولیس نیز شکست خورده و طلسم ۱۴ ساله نباختن مقابل این تیم در تبریز را باطل کرد.

به گزارش تبریزمن، از ابتدای حضور عباسی در باشگاه اعتراضاتی به عدم بومی بودن این مدیر و برخی حواشی دیگر بوجود آمد. او در اولین اقدام رسول خطیبی، که توانسته بود تراکتورسازی را با اقتدار و به نمایش گذاشتن بازی های زیبا به مقام قهرمانی نیم فصل رقابت های لیگ برتر برساند، از کار برکنار کرده و با استفاده از احساسات هواداران، برای افزایش مقبولیت خود، تونی را دوباره به تبریز آورد.

با این حال پروژه تخریب کار او از زمان پایان فصل گذشته و برنامه ریزی برای فصل جدید آغاز شد که اکثر بازیکنان باغیرت و پرتلاش بومی تیم کنار گذاشته شده و بین بزرگان تراکتورسازی و باشگاه فاصله انداخته شد. عباسی که با شعار تعامل و نه تقابل در مصاحبه ها و برنامه های تلویزیونی ظاهر می شد، اما به حرف هیچ احدی اهمیت نداده و سربازانی که چند ماه از فوتبال دور بوده و شکل توپ را نیز فراموش کرده بودند را وارد تیم نمود.

سربازانی که حتی شایعه جدایی شان در نیم فصل رقابت ها یا حتی زود تر از این موعد نیز به گوش می رسد و معلوم نیست پس از این تغییر و تحول دوباره، چه آینده ای در انتظار سرخپوشان فوتبال آذربایجان خواهد بود.

در کنار نتایج ضعیف و موقعیت کم سابقه تراکتور در جدول رده بندی، مشکلات مدیریتی دیگر و حواشی موجود در باشگاه را نیز اضافه کنید. دخالت های سرپرست تیم در یارگیری و تلاش برای کوچ بومی ها، ایجاد حاشیه و درگیری با تونی ( تونی او را دشمن تراکتور نامیده بود ) در کنار اشتباهات مبتدیانه که – تازه ترینش برپایی اردوی تراکتورسازی و پرسپولیس هر دو در یک هتل می باشد – از عملکرد های سرپرست تیم در این فصل می باشد.

هر چه باشد، مدیریت جدید باشگاه توانست به خوبی رابطه هواداران با تراکتورسازی را کم رمق کرده و آن ها را از حضور در صحنه دور کند. کم کم تراکتورسازی از یک تیم مدعی تبدیل به تیمی بی انگیزه، بی رمق و نا امید کننده شده است که انگار نه انگار همین فصل گذشته با رسول خطیبی در هر بازی متوسط دو گل به ثمر رسانده و استقلال و پرسپولیس را از لبه تیغ گذرانده بود. در حال حاضر باید منتظر ماند و دید که واکنش ها به این باخت و نتایج ضعیف تیم چه خواهد بود و اما آنچه مشخص است، اینکه اگر قرار بر تغییر سرمربی باشد، تغییر مدیریت در اولویت بالاتری قرار دارد.

فصل گذشته سرخپوشان فوتبال آذربایجان با اکثریت بازیکنان و کادر فنی و مدیریت بومی موفق شدند با غیرت و تعصب مثال زدنی که در بازی های خود صرف موفقیت تیم می کردند، نتایج عالی و آبرومندانه ای را برای فوتبال این دیار بدست آورند، اما تا به حال مشخص نیست که چرا برخی آقایان – گفته می شود بنا به دلایل شخصی – با شانتاژ و ایجاد ذهنیت در عوامل مدیریتی باعث برکناری عمده اعضای این تیم شده اند تا در فصل جدید تراکتور را اینگونه ناامید کننده ببینیم…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :