اگر شما هم با مشکل شارژ کردن دستگاه‌های اندرویدی و Ios مواجه هستید، شاید LMcable بتواند مشکل شما را به کلی برطرف کند؛ چرا که قادر است به هر دو دستگاه متصل شود.

به گزارش تبریزمن، شاید شما هم از ترکیب یک گوشی اندروید و آیفون استفاده می‌کنید یا در کنار گوشی اندرویدی خود، یک آیپد هم داشته باشید. در هر دو صورت، می‌دانید که شارژ کردن هر دو وسیله می‌تواند کاری بسیار سخت و زمان‌بر باشد؛ زیرا باید کابل لایتنینگ را برای دستگاه‌های iOS و میکرو USB را برای دستگاه‌های اندرویدی به همراه داشته باشید.

اگر شما چنین مشکلی دارد، احتمالا راه حل آن در دستان LMcable قرار دارد؛ کابل ۲ در ۱ که به عنوان «اولین کابل مشترک میان iOS و اندروید در جهان» شناخته می‌شود.

یکی از سرهای LMcable یک پورت USB کامل است که آن را به شارژر خود متصل می‌کند. اما انتهای دیگر کابل، جایی است که کارایی LMcable در آن خلاصه می‌شود. درواقع یکی از طرف‌های این کابل دو در یک، پین‌های کابل لایتنینگ را دارد. درحالی که طرف دیگر، از پین‌های میکرو USB تشکیل شده است. جالب است بدانید که LMcable از متدهای انتقال سریع اطلاعات و شارژ سریع ۲٫۴A نیز پشتیبانی می‌کند.

البته این کابل در کنار ارائه این ویژگی بسیار کاربردی، از کابل بسیار راحت و مناسب با پوشش چرم نیز بهره می‌برد.

پروژه LMcable یک طرح در وب‌سایت کیک‌استارتر بود که در ۲۰ فوریه اعلام شد. این پروژه تا به اینجای کار توانسته مبلغ ۴۵,۸۵۵ دلار را جمع‌آوری کند؛ عددی که از خواسته ابتدایی آن‌ها، یعنی ۳,۵۸۶ دلار بسیار بیشتر است. این کابل‌ قرار است از میانه ماه آوریل سال جاری میلادی، در اختیار مشتریان قرار بگیرند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :