نمایش ” کابوس های یک پیرمرد بازنشسته خائن ترسو” به کارگردانی رامین ریاضی در تئاتر شهر تبریز به روی صحنه می رود.

به گزارش تبریزمن، این نمایش، نوشته نادر برهانی مرند، یک تراژدی اجتماعی غیر رئالیستی است که سعی در بیان احساسات انسانی افراد یک خانواده دارد.

رامین ریاضی کارگردان این نمایش در خصوص چرایی انتخاب این متن می گوید: تنهایی آدمی و مقوله خانواده همیشه دغدغه ی من بوده است و در تمام نمایش هایم سعی در به تصویر کشیدن آن داشته ام.

وی می افزاید: نمایش کابوس های یک پیرمرد از نظر فضای حسی برای من جذاب بود و به لحاظ فضای ذهنی و محیط پیرامون با زندگی کنونی جامعه، برای مخاطب نیز جذابیت دارد.

ریاضی تأکید می کند این نمایش داستان مردی است که در اثر تصادف به حالت اغما درمی آید و روح وی وقتی به خانه برمی گردد متوجه دردهای تک تک تعضای خانواده اش بر اثر اشتباهات خود می شود.

گفتنی است در این نمایش وحید صباح به عنوان تهیه کننده، وحیده نویدی به عنوان طراح صحنه، مینا پناهی به عنوان طراح گریم، مهدی نادری به عنوان آهنگساز، امیر پورحکمت در طراحی نور، فاطمه عسگرخانی به عنوان منشی صحنه، جعفر صدیقی، مهدی فتحی، بهزاد اکرمی و حسم کاظمی به عنوان مدیران صحنه، پوریا رادنیا، نیما ضرابی، رسول نقلی و علی بیگ محمدی به عنوان دکوراتور و همچنین علیرضا علیزاده به عنوان عکاس در این نمایش رامین ریاضی را یاری می کنند.

به نقل از نصر، نمایش ” کابوس های یک پیرمرد بازنشسته خائن ترسو”  در بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استانی موفق به کسب جایزه اول کارگردانی و طذاحی صحنه، مقام اول بازیگری مرد و موسیقی و جایزه دوم بازیگری شد و همچنین در بخش بازیگری زن و طراحی نور تقدیر شد. این نمایش همچنین تقدیر ویژه هیئت داوران بخش ابزیگری مرد را نیز ازآن خود کرد.

گفتنی است نمایش ” کابوس های یک پیرمرد بازنشسته خائن ترسو” از ۱۹ الی ۶ آذر، ساعت ۱۹ در تئاتر شهر تبریز اجرای عمومی می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :