در نخستین روز جشنواره فیلم های سینمایی بخش سودای سیمرغ و نگاه نو برای بیش از ۲ هزار نفر از مخاطبان به نمایش درامد و بازارعکس و امضا از هنرمندان داغ شد.

به گزارش تبریزمن، افشین اسدزاده مدیر اجرایی کاخ مردمی جشنواره (پردیس سینمایی ملت) درباره وضعیت اکران فیلم ها در نخستین روز جشنواره اظهار داشت: روز گذشته بیش از ۲ هزار نفر در پردیس سینمایی ملت به تماشای آثار سینمایی نشستند که در این بین، تمام سالن های پردیس ملت برای فیلم سینمایی «عادت نمی کنیم» به کارگردانی محسن عبدالوهاب مملو از علاقمندان به سینما بود و نزدیک به هزار نفر آمار تماشاگران این فیلم بود، حدود ۷۰ نفر از عوامل این فیلم نیز میهمان کاخ مردمی جشنواره بودند و روی فرش قرمز حاضر شدند.

وی درباره یکی دیگر از فیلم های حاضر در بخش سودای سیمرغ که روز گذشته در این سینما نمایش داده شد تصریح کرد: همچنین فیلم سینمایی «خشم و هیاهو» به کارگردانی هومن سیدی با استقبال مواجه شد، نزدیک به ۴۰ نفر از عوامل فیلم در پردیس سینمایی ملت حضور داشتند و بیش از ۹۰۰ نفر به تماشای این فیلم نشستند.

مدیر اجرایی کاخ مردمی جشنواره درباره اکران فیلم «پل خواب» به کارگردانی اکتای براهنی که در بخش نگاه نو حضور دارد افزود: ۳۰ نفر از عوامل این فیلم برای اکران و روی فرش قرمز حاضر شدند و حدود چهارصد نفر تماشاگر این فیلم سینمایی بودند.

اسدزاده درباره استقبال مخاطبان و فیلمسازان از برپایی فرش قرمز مردمی با حضورعوامل فیلم ها که اتفاق جدیدی است، گفت: در این مراسم هنرمندان و منتقدان در کنار مردم حضور داشتند و این گستردگی طیف اتفاق جدیدی است، مخاطبان بدون توقف در مسیر با هنرمندان عکس گرفتنه اند و تماشای فیلم های جشنواره را در کنار طیف گسترده سینماگران تجربه کردند.

4090422_948


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :