رییس هیات مدیره باشگاه دبیری تبریز از مشخص شدن کادر فنی تیم دبیری تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمن، افشین دبیری اظهار داشت: جواد اصغری مقدم به عنوان سرمربی و بازیکن تیم، مجید زارعی، حسین وطن پور و کارلوس آلوز برزیلی به عنوان مربیان تیم دبیری تبریز انتخاب شدند.
وی افزود: کارلوس سابقه مربیگری در تیم الاهلی امارات را داشته و دو سال در تیم ماهان اصفهان و دو سال هم در تیم ملی ایران مربی بوده است.

رییس هیات مدیره باشگاه دبیری تبریز ابراز امیدواری کرد که تیم دبیری تبریز در رقابت های این فصل بتواند با کسب نتایج مطلوب از مدعیان لیگ برتر فوتسال کشور باشد و بار دیگر در فوتسال کشور حرف اول را زند.

قائم مقام باشگاه دبیری تبریز از تمدید قرارداد شش بازیکن فصل گذشته این تیم و پیوستن یک بازیکن جدید به تیم دبیری خبر داد.

فرزین دبیری اظهار داشت: در جلسه ای که با حضور رییس هیات مدیره باشگاه آقای افشین دبیری، اینجانب قائم مقام باشگاه و آقای فرزاد کاویانی مدیر اجرایی باشگاه دبیری برگزار شد، قرارداد شش بازیکن فصل گذشته تیم تمدید شده و یک بازیکن جدید نیز به تیم دبیری پیوست.

وی گفت: جواد اصغری مقدم به عنوان سرمربی و بازیکن، فرهاد فخیم، رضا موثق، بابک اکبری، رشید قلی پور و بهروز جعفری از بازیکنان فصل گذشته تیم دبیری قرارداد خود را با این تیم تمدید کردند.

فرزین دبیری افزود: همچنین علی عسگری بازیکن فصل گذشته تیم پایاسازه با عقد قرارداد جدید به تیم دبیری تبریز پیوست.
قائم مقام باشگاه دبیری تبریز تصریح کرد: از ابتدای این هفته تمرینات تیم دبیری تبریز آغاز شده و از شنبه آینده این تمرینات با جدیت بیشتری پیگری خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :