عضو شورای اسلامی شهر تبریز، با اشاره به استقرار کارخانه معروف کبریت‌سازی در محدوده شهرداری منطقه چهار گفت: انتقال این کارخانه به خارج از شهر و تبدیل آن به یک بوستان زیبا از آرزوهای دیرینه بنده است.

به گزارش تبریزمن،علی شیاری در مراسم بهره‌برداری از بوستان میلاد، با اشاره به استقرار کارخانه معروف کبریت‌سازی در محدوده شهرداری منطقه چهار گفت: ضررهای فعالیت کارخانه کبریت‌سازی در این منطقه بیش از منفعت‌های آن بوده است؛ حتی به خاطر دارم که در دوره جنگ تحمیلی، حملات هوایی دشمن به قصد منفجر کردن این کارخانه، موجب از دست رفتن چند تن از شهروندان‌ عزیزمان شد.

وی ادامه داد: انتقال کارخانه کبریت‌سازی به خارج از شهر و همچنین تملک و تبدیل آن به یک بوستان زیبا، موضوعی است که در صورت پیگیری از سوی شهرداری، مورد حمایت شورا نیز قرار خواهد گرفت.

شیاری اظهار داشت: شهرداری منطقه چهار، وسیع‌ترین منطقه شهری تبریز بوده و بیشترین جمعیت را در بین مناطق از آن خود کرده است.

وی با بیان این که قشر کم‌برخوردار شهرمان در این منطقه حضور بیشتری دارند، افزود: متاسفانه از گذشته‌های دور، رسیدگی به وضعیت مناطق کم‌برخوردار آن‌طور که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفته، با حال شهرداری و شورا مصمم به اجرای برنامه‌های تحول‌آفرین در این مناطق است .

شیاری اجرای پروژه‌های مسیرگشایی را در همین راستا موثر خواند و افزود: مسیرگشایی میدان آذربایجان به سمت یکه‌دکان از نیازهای مهم توسعه این منطقه است .

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: روزگاری اجرای برنامه‌های کلان عمرانی در مناطق کم‌برخوردار، آرزوی شهروندان این مناطق بود اما امروز، شهرداری با حمایت شورا، پروژه‌های بزرگی را در این مناطق در دست اجرا دارد که پروژه عظیم میدان آذربایجان از آن جمله است.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :