سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: تیم در وضعیت بسیار خوبی است و تقریباً کار ما در نقل و انتقالات به پایان رسیده است و تا به امروز هم با جذب بازیکنان خوب تیم خوبی را جمع کرده‌ایم و امیدوارم عملکرد خوبی در لیگ پیش رو داشته باشیم.

حسن آذر نیا سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد وضعیت تیم گسترش فولاد تبریز اظهار داشت:تیم در وضعیت بسیار خوبی است و تقریباً کار ما در نقل و انتقالات به پایان رسیده است و تا به امروز هم با جذب بازیکنان خوب تیم خوبی را جمع کرده‌ایم و امیدوارم عملکرد خوبی در لیگ داشته باشیم.

وی افزود: صحبت‌های با یکی از بازیکنان تیم ملی جوانان داشته‌ایم که در صورت توافق این بازیکن جوان و خوب به تیم ما اضافه خواهد شد که هنوز چیزی معلوم نیست و در روزهای آینده با جذب این بازیکن کار تیم گسترش فولاد در نقل و انتقالات به پایان خواهد رسید.

سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: تمرینات ما به طور منظم برگزار می‌شود و دو اردوی تدارکاتی در تهران و سرعین داشتیم که بازی‌های دوستانه‌ی خوبی هم در این اردوها برگزار کردیم تا آمادگی لازم را برای شروع لیگ به دست آوریم.

وی گفت: تیم ما در اردوهای قبل خود ۵ دیدار دوستانه برگزار کرده بود که روز گذشته هم مقابل پاس یک بازی دوستانه برگزار کردیم و فردا هم قرار شده است یک بازی دیگر با این تیم داشته باشیم تا به‌طور کامل نقاط ضعف و قوت تیم شناسایی شود.

آذر نیا تصریح کرد: به‌طورکلی شرایط تیم بسیار خوب است و به‌مراتب نسبت به فصل گذشته تیم خوبی راداریم که امیدوارم در رقابت‌های لیگ نمایش خوبی را داشته باشیم.

وی افزود: امسال برخی از مسائل باعث شده است که لیگ شرایط سختی را پیش رو داشته باشد که می‌توان از این موارد به مشکلات مالی ، هزینه‌های  زیاد برای تیم ها ، عدم درآمدزایی در فوتبال ازجمله مواردی است که لیگ امسال به چشم می‌خورد.

سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: امیدوارم امسال لیگ خوبی را در پیش داشته باشیم و همه تیم ها بتوانند به اهدافی که دارند برسند و تیم ما هم با کسب نتایج خوب و قابل‌قبول به هدف‌های خود برسد.

وی در مورد بازی اول این تیم مقابل سایپا گفت: همه بازی‌ها سه امتیازی هستند و تیم ها برای کسب این سه امتیاز با یکدیگر رقابت می‌کنند و سایپا هم با جذب نکونام تیم خوبی را جمع کرده است ولی ما هم با بازی حساب‌شده و منطقی برای کسب نتیجه خوب مقابل سایپا بازی خواهیم کرد و تلاش خواهیم کرد سه امتیاز را به دست آوریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :