سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز عملکردش در فوتبال تبریز را تضمین  کننده موفقیت گسترش فولاد تبریز عنوان کرد.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند، در نشست خبری قبل از بازی هفته هشتم لیگ برتر برابر پدیده مشهد با اشاره به استفاده بهینه از فرصت تعطیلی مسابقات برای پوشش نقاط ضعف تیم، بیان داشت: بحمدالله شرایط تاکتیکی و روحی بازیکنان مان مناسب است و انشالله فردا با ارایه بازی زیبا نتیجه مورد نظرمان را نیز کسب خواهیم کرد.

کمالوند بدشانسی را اصلی ترین عامل عدم موفقیت در هفته های اخیر عنوان کرد و افزود: عملکرد تاکتیکی مان در هیچ کدام از بازی ها پایین تر از حریف نبوده و عدم هماهنگی و بدشانسی اصلی ترین عوامل ناکامی هایمان بوده است.

وی ضمن ابراز امیدواری نسبت به تکرار برد پرگل بازی فصل گذشته مقابل پدیده مشهد در تبریز، اظهار داشت: اعتقادم بر این است که با کسب اولین پیروزی و شکسته شدن طلسم این فصل، روند موفقیت گسترش فولاد آغاز می شود و برای تحقق این امر در دیدار برابر پدیده مشهد مصمم هستیم.

فراز کمالوند نگرانی ها از آینده گسترش فولاد در اخر فصل را رد کرد و بیان داشت: کارنامه من در فوتبال تبریز مشخص است و همیشه بر حرف و قولم وفادار بوده ام، همانطور که سال های گذشته ثابت شده، امسال نیز گسترش فولاد به جایگاه مدنظر دست خواهد  یافت و هیچ گونه نگرانی از این بابت ندارم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز همچنین در واکنش به حاشیه سازی های صورت گرفته درباره محمدرضا خلعتبری، گفت: متاسفانه انتشار اخبار کذب موجب بروز حاشیه برای بازیکن و تیم می شود. موضوع خلعتبری صرفا نظر باشگاه برای مرخصی چند روزه وی جهت بازیابی آرامش روانی بود.

کمالوند در ادامه، روابط عمومی را موثق ترین مرجع پیگیری اخبار باشگاه عنوان کرد و افزود: از عزیزان اصحاب رسانه و هواداران خواهشمندم که تمامی اخبار تیم را صرفا از طریق روابط عمومی باشگاه پیگیر باشند به سایر خبرها توجه نکنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :