مدیرکل هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان کشور در دیدار از تشکل مردم نهاد مهندسان جوان گفت : کارهای خارج از توان دولت بر دوش تشکل های مردم نهاد است.

به گزارش تبریزمن، مدیرکل هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان کشور در دیدار از تشکل مردم نهاد مهندسان جوان گفت : کارهای خارج از توان دولت بر دوش تشکل های مردم نهاد است.

ایرج رحمانی در این دیدار با بیان اینکه بدون مشارکت مردمی نمی‌توان به نتایج مطلوب در امور دست یافت، اظهار داشت: دورانی که دولت‌ها به تنهایی بتوانند بار مشکلات را به دوش بکشند تمام شده است.

وی با بیان اینکه برای تحقق برنامه‌ها حضور و مشارکت مردمی ضروری بوده و بدون حضور مردم نمی‌توان به نتایج مطلوبی رسید و گام‌های اساسی را برداشت افزود: دولت تدبیر و امید رویکرد اعتدال را در پیش گرفته و امیدواریم بتوانیم با جلب مشارکت‌ها در تحقق همه عرصه‌های مطرح حرکت کنیم.

مدیرکل هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان کشور  عنوان کرد: سمن‌ها رقیب دولت نیستند و چشم و گوش دولت در جامعه هستندکه اگر شبکه ای و منظم حرکت کنند می‌توانند به موفقیت‌های مطلوبی در حوزه‌های مختلف در جامعه برسند.

وی با بیان اینکه در حوزه اجتماعی تاکید ما بر روی همکاری‌های سازمان‌های مردم نهاد است چراکه می‌توانند بار سنگینی را از دوش دولت بردارند یادآور شد: این به معنی کوچک سازی دولت و نیز به مفهوم کم اهمیتی نبوده بلکه هدف دسترسی سریع به اهداف و تحقق به موقع آن‌هاست.

وی در خصوص فعالیت تشکل مردم نهاد مهندسان جوان که در زمینه عمرانی و مقاوم سازی و زلزله فعالیت دارند تصریح کرد : تشکل مردم نهاد مهندسان جوان یکی از فعالیت ترین و خودکفاترین سمن های کشور بوده که توانسته علاوه بر نیازهای جوانان تحت پوشش و مهندسین عمران ، اشتغال زایی مناسبی داشته باشد.

در این نشست همچنین دبیر تشکل و اعضا به بیان دستاوردها و مشکلات پرداختند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :