مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با بیان اینکه حضور استاندار آذربایجان شرقی در شهرک های صنعتی و تصویب مواردی برای ارتقای وضعیت شهرک ها آثار مثبتی را در پی داشته است، گفت: برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید باعث دلگرمی صنعتگران شده است.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، سیدمرتضی نیرومند اسکویی اظهارکرد: حضور استاندار آذربایجان شرقی و مدیران دولتی در شهرک های صنعتی و بررسی وضعیت واحدهای تولیدی، فرآیند رسیدگی به مشکلات واحد ها را تسهیل می کند.

وی گفت: برگزاری جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی در شهرک های صنعتی با استقبال تولیدکنندگان مواجه شده است.

مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک سرمایه گذاری خارجی نیز از حضور استاندار آذربایجان شرقی در شهرک های صنعتی و حل مشکلات واحدهای تولیدی به عنوان اقدامی مهم در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی یاد کرد.

خداویردی تاری با بیان اینکه تصویب تسهیلات طرح رونق تولید و تاکید بر همراهی بانک ها از خواسته های تولیدکنندگان است، گفت: حل مشکلات تولیدکننده ها موجب ایجاد فرصت های شغلی جدید می شود.

وی با اشاره به اینکه صدور مجوز حفر چاه و تغییر کاربری از کشاورزی به صنعتی یکی از مواردی بود که در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان در شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی به تصویب رسید، گفت: بلافاصله پس از تصویب اقدامات اجرایی آن پیگیری شده و به زودی شاهد اتصال یک حلقه چاه به شبکه آبرسانی شهرک خواهیم بود.

خداویردی تاری اضافه کرد: با وجود اینکه در حال حاضر مشکلی به لحاظ تامین آب واحدهای صنعتی موجود در شهرک وجود ندارد ولی در صورت تکمیل واحدهای شهرک احتمال بروز این مشکل وجود داشت که با اتصال این چاه این مشکل نیز رفع خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :