رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور با حضور ۵ تیم تبریز در این هفته برگزار می‌شود.

به گزارش تبریزمن، در دور سوم جام حذفی کشور ۵ تیم تبریزی در جام حذفی به مصاف حریفان خود می‌روند.

تیم تراکتورسازی تبریز در روز ۹ جمعه مهر در ورزشگاه اختصاصی‌اش به مصاف تیم فولاد یاسوج می رود. تراکتورسازی در این بازی جاسم کرار را به دلیل مصدومیت و اخباری، رفیعی و آقایی را به سبب حضور در تیم ملی در اختیار ندارد، اما به نظر می‌رسد کار سختی برابر تیم یاسوجی نداشته باشد و بتواند به راحتی از این مرحله عبور کند.

تراکتورسازی سابقه سه بار حضور در فینال جام حذفی دارد و در سال ۹۲ با پیروزی برابر مس کرمان به برتری دست یافته و قهرمان جام حذفی شد.

گسترش فولاد در همین روز در اراک به مصاف امید شهرداری اراک می‌رود. آبی‌پوشان که در سال ۸۹ به دیدار فینال جام حذفی رسیده و در بازی پایانی مغلوب پرسپولیس شده و از قهرمانی در این رقابت ها بازماند. گسترش فولاد نیز داریوش شجاعیان را به دلیل حضور در تیم ملی در اختیار ندارد.

ماشین‌سازی تبریز نیز روز پنج‌شنبه ۸ مهر در شهرکرد به مصاف تیم گمنام اتحاد لردگان چهارمحال می‌رود. سبزپوشان تبریزی نیز در این مرحله بازی سختی در پیش‌رو نداشته و می توانند با برتری برابر این حریف به مرحله بعدی صعود کنند. آندرانیک تیموریان هافبک تیم ماشین‌سازی نیز به دلیل حضور در تیم ملی غایب بازی ماشین‌سازی در جام حذفی است.

اما شهرداری تبریز که در لیگ دسته دو کشور حضور دارد در مرحله اول باید به مصاف تیم نفت آبادان لیگ برتر رود. در سوابق بازی‌های دو تیم کفه برتری به سمت شهرداری تبریز است، اما وضعیت دو تیم در بازی امسال متفاوت است.

شهرداری تبریز پنج‌شنبه ۸ مهر در تبریز میزبان نفت آبادان است.

عقاب تبریز نماینده تبریز در لیگ دسته سه کشور نیز در مرحله سوم جام حذفی روز شنبه ۱۰ مهر میزبان فولاد خوزستان است. از تیم عقاب در این مرحله انتظار زیادی نمی‌رود، اما جام حذفی جام شگفتی‌ها است و عقاب تبریز می‌تواند در این مرحله خود را شگفتی‌ساز مسابقات معرفی کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :