سرخپوشان فوتسال آذربایجان برای کسب دومین سه امتیاز پیاپی خارج از خانه کار سختی در اهواز خواهند داشت.

به گزارش تبریزمن، دو تیم حفاری اهواز و دبیری تبریز از سری رقابت های هفته دهم لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۷:۰۰ روز جمعه ۲۷ شهریور ماه در سالن نفت اهواز به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان جواد اصغری مقدم در تیم دبیری تبریز در حال حاضر با ۱۱ امتیاز از ۸ بازی گذشته خود در رده هشتم جدول رده بندی جای گرفته و با یک بازی کمتر نسبت به برخی حریفان فرصت این را دارند تا خود را دوباره به جمع بالانشینان جدول بازگردانند.

سرخپوشان فوتسال آذربایجان هفته گذشته موفق شدند پس از یکی دو نتیجه نه چندان خوب، در خانه تیم قعرنشین جدول رده بندی سه امتیازی حساس و روحیه بخش بدست آورده و بار دیگر انگیزه و روحیه برتری را در خود زنده کنند.

در سمت مقابل بازی روز جمعه، شرکت حفاری قرار دارد که هم امتیاز با دبیری اما با یک بازی بیشتر و تفاضل گل بهتر، در رده ششم جای گرفته است. این تیم هفته گذشته برابر فرش آرا با نتیجه تساوی سه بر سه متوقف شد.

حال باید دید که فرهاد فخیم گلزن و هم تیمی هایش توان برتری در برابر حریف قدرتمند خود را خواهند داشت یا اینکه همچنان باید منتظر بازی های آسانتر در هفته های آینده برای بازگشت به جمع تیم های برتر لیگ باشند…

photo_2015-09-16_08-26-24


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :