دکتر داود بهرا شهردار منطقۀ یک  تبریز از کاشت نهال های جدید واصلاح شده  گلهای  لاله رنگین در سطح پارکها وفضا های سبز  شهرداری منطقۀ یک خبر داد.

به گزارش تبریزمن، دکتر داود بهرا گفت:زیباسازی بصری وجلوه های زیبای بصری در حوزه های  مختلف موجب  ایجاد نشاط روحی وارامش برای شهروندان می  گرددو به همین جهت شهرداری منطقۀ یک  تبریز برای  اولین بار در جهت زیباسازی پارکها وفضا ی سبز منطقه  در سطح کلانشهر تبریز اقدام  به کاشت  انواع نهال اصلاح شده و پیاز جدید انواع گلهای رنگین لاله نموده است که  جلوۀ خاصی به  پارکهای این منطقه بخشیده واستقبال بی  نظیری را شاهد گردیده ایم.


شهردار منطقه یک تبریز ادامه  داد: این  پیازهای جدید گلهای لاله در پارکهای مینیاتور- آنالار وآتالار – فلکۀ استاندارد- فلکۀ همافر و در سطح محوطه شهرداری منطقه یک کاشته شده است و بیش از ۲۵۰ هزار نهال لاله می باشد.


دکتر بهرا  در  پایان  گفت: شهرداری منطقۀ یک درراستای ارائه خدمت به همشهریان وتوسعه سرانه فضای سبز برنامه های جدیدی را در نظر دارد که  ایجاد پارک های محله ای  احمد آباد-یوسف آباد منطق حاشیه اتوبان پاسداران از این جمله به شمار می آید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :