مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز از روند آماده سازی تیم برای حضور در لیگ برتر ابراز رضایت کرد. به گزارش تبریزمن به نقل از سایت باشگاه گسترش فولاد، غلامرضا سمندر با ابراز رضایت از روند نقل و انتقالات امسال لیگ برتر و شرایط آماده سازی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز جهت حضور در فصل پانزدهم، اظهار داشت: خوشبختانه تاکنون روند جذب بازیکنان مدنظر کادرفنی در سطح قابل قبولی بوده و با به خدمت گرفتن دو یا سه بازیکن دیگر، پرونده نقل و انتقالات مان را خواهیم بست.

وی درخصوص هدفگذاری باشگاه گسترش فولاد تبریز در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: ترکیب تیمی تدارک دیده شده برای فصل آتی لیگ برتر ، تلفیقی از تجربه و جوانی است. بطوریکه هشت بازیکن خوب و آینده دار در رده جوانان، امید و زیر ۲۳ سال  جذب تیم گسترش فولاد شده اند که از جمله آنان می توان به امیرحسین کریمی از تیم سپاهان، رضا کریمی بازیکن اردبیلی تیم ملی جوانان و رضا جبارنژاد، دروازه بان فصل گذشته شهرداری ارومیه اشاره کرد.

سمندر با اشاره به اجرای شیوه نامه جدید در تدوین قراردادهای بازیکنان گسترش فولاد تبریز ، بیان داشت: وضعیت نامطلوب اقتصادی فوتبال کشور شرایطی را به وجود آورده که برای تثبیت بقا، چاره ای جز تجدید نظر در ساختار و شیوه های اجرایی باشگاه وجود ندارد.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در ادامه افزود: در چنین شرایطی، باشگاه های خصوصی وضعیت به مراتب دشوارتری را در پیش رو دارند ، زیرا که تمامی هزینه ها از محل درآمد های مجموعه تامین می شود و طبیعی ست که حساسیت بیشتری در این امر وجود داشته باشد.

غلامرضا سمندر کاهش دستمزد بازیکنان برای فصل آتی را ، موضوعی گریز ناپذیر قلمداد کرد و افزود: این شرایط در تمامی باشگاه های کشور جاری است و کاهش بودجه آنها، باعث کاهش هزینه ها شده است. وی در ادامه ضمن تمجید از نیت و هدف تصمیم وزارات ورزش و صنایع برای محدود کردن بودجه و قراردادن سقف هزینه در جذب بازیکنان توسط باشگاه های زیر مجموعه این دو وزرات خانه، گفت: قراردادن سقف بودجه و قرارداد در باشگاه های فوتبال، امری ست که پیش از این مورد آزمون قرارگرفته و متاسفانه نمره قبولی نگرفته است. به عقیده بنده، برای بهبود شرایط، می بایست در صدد ارایه راهکارهای ساختاری برای اقتصاد فوتبال باشیم .

وی در ادامه اظهاراتش برگزاری اردوی پیش فصل تیم گسترش فولاد در سرعین را گامی در راستای آماده سازی کامل تیم برای حضور قدرتمند در فصل جدید دانست و افزود: تاکید مالک باشگاه و سعی هیئت مدیره، فراهم کردن شرایط مطلوب برای آماده سازی تیم است و در این راستا تمامی اقدامات لازم انجام می شود.

 

* این توافق می تواند آرام آرام خشت های بی اعتمادی را بردارد

 ———————————————–

* محیط زیست در برابر مشکلات زیست‌محیطی «آجی‌چای‌» واکنش نشان دهد

———————————————–

*توافق با دو ملی‌پوش بلغارستانی / تمدید قرارداد صنوبر و مرندی

———————————————–

*تولید ۲۵۰۰ هزار تن محصول کلزا از مزارع تبریز

———————————————–

*بدون هماهنگی با شرکت گاز، حفاری نکنید

———————————————–

*برگزاری مسابقات شطرنج “جام رمضان” در لاله پارک + تصاویر

———————————————–

*ارزش صادرات محصولات پتروشیمی تبریز به ۲۲ میلیون دلار رسید

———————————————–

نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه، ۲۳ تیر

———————————————–

نیم صفحه اول روزنامه های سیاسی و اقتصادی امروز سه شنبه، ۲۳ تیر

———————————————–

*مراسم قرعه‌کشی پانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر +تصاویر

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :