سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به نهایی‌شدن آمار همه ایستگاه‌های آتش‌نشانی تهران و همچنین ایستگاه‌های سیار گفت:حوادث امسال نسبت به سال گذشته ۲.۱ درصد کاهش داشت.

به گزارش تبریزمن، سیدجلال ملکی با اشاره به جمع‌بندی همه حوادث‌ها و مأموریت‌هایی که باعث اعزام نجات‌گران آتش‌نشانی در محل حادثه گفت: روز گذشته از ساعت ۱۴ بعد از ظهر نجات‌گران آتش‌نشانی در همه ایستگاه‌ها در آماده‌باش کامل بودند و تا ساعت ۱۲ بامداد شاهد وقوع ۲۴۰ آتش‌سوزی در شهر تهران بودیم که از این میزان ۱۳۸ مورد فقط مربوط به حوادث چهارشنبه آخر سال، انفجار، آتش‌سوزی و خسارت به خودروها بود.

وی با اعلام اینکه بر اساس آمارهای سال گذشته ۲۴۷ آتش‌سوزی در مراسم چهارشنبه آخر سال در شهر تهران رخ داده بود، افزود: بر اساس آمار تنها ۱۴۱ مورد حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال بود، اما امسال خوشبختانه فقط ۱۳۸ مورد حادثه مربوط به حوادث مرتبط با آتش‌سوزی و انفجار ترقه داشتیم.

ملکی ادامه داد: در چهارشنبه‌سوری ۹۴ هیچ‌گونه فوتی در تهران نداشتیم و تنها ۵ نفر مجروح شدند، این در حالی است که در سال ۹۳ یک نفر در حوادث آتش‌بازی این روز جانش را از دست داد و ۹ نفر دیگر نیز مجروح شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصریح کرد: طبق آمارهای موجود تعداد حوادث چهارشنبه آخر سال در تهران با کاهش ۲.۱ درصدی روبه‌رو بوده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :