برانکو ایوانکویچ تراکتورسازی را تیم ملی کوچک می داند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: این روزها اکثر بازیکنان تراکتورسازی بازی های خوبی را از خودشان به نمایش گذاشته اند و متعاقب آن نتایج خوبی نیز بدست آمده است.

با این حال پرسپولیس نیز با سرمربی قابل خود بازی های بسیار خوبی را به نمایش گذاشته و توانسته از رده های پایین جدول در ابتدای فصل، خود را به عنوان مدعی جدی قهرمانی مطرح کند.

هم اکنون آقای گل رقابت های لیگ برتر نیز مهدی طارمی، مهاجم آینده دار سرخپوشان پایتخت می باشد و امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و علی علیپور دیگر بازیکنان فاز هجومی این تیم هستند.

ترکیبی که برانکو برای مصاف با تراکتور راهی میدان کرده است، بیشتر روی سرعت و خلاقیت بازیکنان این تیم تمرکز دارد و این موضوع برای تراکتور هم می تواند مثبت بوده و هم منفی باشد.

خط دفاعی پرسپولیسی ها در مقایسه با خط حمله شان بسیار ضعیف تر و آسب پذیر تر می باشد. بدین ترتیب شاگردان امیرقلعه نوعی می توانند همچون بازی برگشت مقابل الجزیره از روی ضدحملات خود به راحتی به سمت دروازه سوشا مکانی هجوم برده و با کمی چاشنی دقت به گل دست یابند.

حضور سوشا مکانی پس از چند هفته در ترکیب اصلی تیم، خود نکته جالبی می باشد که یا صددرصد به نفع تراکتور عمل خواهد کرد و یا بر عکس. مکانی در روزهای اوج خود عالی عمل می کند اما وای به حال بازی هایی که تبدیل به مهاجم حریف شده و گل بخودی می زند!

با توجه به ترکیب سرعتی پرسپولیس، هافبک های میانی و دو مدافع کناری اصلی ترین نقش را در این دیدار برای تراکتور بازی خواهند کرد. سعید آقایی و احتمالا علی حمودی ( یا محمد ایرانپوریان ) باید در زمان حمله حریف با سرعت آن ها مقابله کنند و در زمان ضد حمله نیز از کناره ها روی دروازه پرسپولیس توپ بریزند.

سینا عشوری و مهدی کیانی هم کار نسبتا دشواری مقابل احمدزاده و مسلمان خواهند داشت، اما تراکتور می تواند روی تجربه دو هافبک خود به خوبی حساب باز کند.

بختیار رحمانی و سروش رفیعی دو کلید طلایی تراکتور در فاز هجومی هستند که هواداران امیدوارند همچون بازی الجزیره در ضدحملات مهارت خود را نشان داده و با حرفه ای گری دروازه مکانی را باز کنند.

هر دو تیم از بازیکنان خوبی برخوردار هستند و فضای مثبتی را بر باشگاه خود حاکم می بینند، حال باید منتظر ماند و دید که در زمین مسابقه چه نتیجه ای رقم می خورد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :