هفته پایانی لیگ برتر فوتسال ایران در حالی آغاز می‌شود که سه تیم بالانشین جدول ۴۹ امتیازی هستند و جدال برای کسب عنوان قهرمانی داغ شده است.

به گزارش تبریزمن، هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتسال ایران روز یک‌شنبه ۲۰ دی با ۶ بازی همزمان آغاز می‌شود که در یکی از مهمترین این بازی ها تاسیسات دریایی به مصاف فردوسی‌مشهد می‌رود.

اگر تاسیسات میزبان خود را در این بازی شکست دهد می تواند با ۵۲ امتیاز امید به قهرمانی داشته باشد، ولی اگر بازنده میدان باشد این مس سونگون و گیتی پسند هستند که امیدشان برای بالا بردن جام قهرمانی افزایش می‌یابد.

مس سونگون که این هفته میزبان میثاق تهران می شود همپای تیم صدرنشین ۴۹ امتیاز دارد. هم‌چنین گیتی پسند که به مصاف شرکت ملی حفاری می‌رود نیز ۴۹ امتیاز دارد هر کدام از این دو تیم که بتوانند حریف خود را شکست دهند احتمال بیشتری برای صدر نشینی دارند.

در دیگر دیدارهای هفته پایانی لیگ فوتسال شهروند ساری مقابل فرش آرا مشهد بازی خواهد کرد و شهید منصوری قرچک به مصاف یاسین پیشرو قم می رود.

هم‌چنین آذرخش بندرعباس به مصاف دبیری تبریز می‌رود. دبیری تبریز که تا هفته های گذشته یکی از امیدهای قهرمانی به حساب می‌آمد ۴۲ امتیازی است و مقام چهارمی‌اش مسجل شده چرا که اگر شرکت ملی حفاری گیتی پسند را شکست دهد باز هم مجموع امتیازاتش به دبیری ۴۲ امتیازی نمی‌رسد و از طرفی اگر دبیری آذرخش را شکست دهد مجموع امتیازش به گیتی پسند ۴۹ امتیازی نمی‌رسد.

برنامه کامل این رقابت‌ها به این شرح است:

فرش‌آرا – شهروند ساری

شرکت حفاری – گیتی‌پسند‌

یاسین پیشرو قم- شهید منصوری

فردوسی مشهد – تاسیسات دریایی

میثاق تهران- مس سونگون

دبیری تبریز -آذرخش بندرعباس

تمام بازی‌ها ساعت ۱۶ آغاز می‌شود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :