به گزارش تبریزمن، با اتمام رقابت های لیگ برتر هم اکنون تیم ها و باشگاه های لیگ برتری به دنبال برنامه ریزی و اضافه کردن بازیکنان مورد نیاز به ترکیب خود می باشند تا در رقابت های فصل آینده با بهره گیری از آن ها موفق به کسب نتایج مورد نیاز خود شده و به اهدافشان برسند.

در همین راستا نیز حواشی گوناگونی پیرامون بازیکنان جدید ورودی به تیم پرطرفدار آذربایجان، تراکتورسازی به گوش می رسد، اما علاوه بر آن ها برخی بازیکنان تیم های دیگر با اتمام دوران تحصیل و نیز شرایط سنی شان، مجبور هستند تا خدمت مقدس سربازی به انجام برسانند! تیم تراکتورسازی نیز به عنوان تیمی سپاهی، یکی از اصلی ترین و پرطرفدارترین تیم ها برای میزبانی از این بازیکنان آماده به خدمت می باشد.

اسماعیل شریفات، بیرانوند، شریفی ( از سپاهان ) و احمد عبدالله زاده ( فولاد ) بازیکنانی هستند که دیر یا زود باید خدمت سربازی خود را سپری کنند و طبق گفته ها همه ی آن ها از بین تیم های پذیرای بازیکنان سرباز، علاقه مند به حضور در تیم پرطرفدار و مدعی تراکتورسازی می باشند. حال باید منتظر ماند و دید که کدام یک از بازیکنان در این فصل یا فصل آینده به به جمع سربازان تراکتور اضافه خواهند شد؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :