به گزارش تبریزمن، علی‌اکبر محمدزاده در خصوص اینکه جاسم کرار روز گذشته در جلسه کمیته انضباطی حاضر نشده اظهار داشت: ما از افراد دعوت می‌کنیم تا در کمیته اخلاق حاضر شوند و از حق‌شان دفاع کنند. حالا اگر بازیکنی یا فردی در این کمیته حاضر نشود مانع رسیدگی به پرونده او نمی‌شود.

وی ادامه داد: ما روز گذشته تا ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه منتظر کرار بودیم اما او نیامد و جلسه را تشکیل دادیم که در نهایت رأی او هم صادر شد.

رئیس کمیته اخلاق در مورد اینکه رأی او چیست،‌گفت: کرار را هم جریمه نقدی کردیم و هم به مدت یک سال از حضور در فوتبال ایران محروم کردیم. آن هم به خاطر بداخلاقی‌ها و توهین‌هایی که به مردم ایران و فوتبال ما داشته است.

وی در مورد اینکه آیا برای این فصل محرومیتی برای هافبک استقلال در نظر گرفته نشده، گفت: در این فصل جاسم کرار در هر باشگاهی که هست می‌تواند طبق قراردادش بازی کند اما برای فصل آینده او با هیچ یک از باشگاه‌های ایرانی نمی‌تواند همکاری کند.

محمدزاده در مورد اینکه آیا این رأی جای اعتراض دارد یا خیر، تأکید کرد: هافبک استقلال می‌تواند نسبت به این رأی معترض شود و کمیته استیناف در مورد آن تصمیم بگیرد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال نیز در خصوص رای صادره اعلام کرد:خوشحال هستیم که باشگاه استقلال درباره کرار جاسم  متضرر نشد.

علی نظری جویباری در گفت و گو با خبرنگاران ادامه داد: از کمیته اخلاق ممنون هستیم که با رعایت همه حق و حقوق باشگاه استقلال حکم صادر کرد. من پس از صدور این حکم با محمدزاده تماس تلفنی داشتم و وی به من گفت در صدور این حکم تلاش شده حقی از باشگاه استقلال تضییع نشود.

وی در خاتمه افزود: مهمترین موضوع برای ما در ارتباط با کرار جاسم همین مساله بود و خوشحال هستیم که باشگاه استقلال در ارتباط با این حکم متضرر نشد. حالا اینکه کمیته انضباطی یا اخلاق پس از پایان قرارداد کرار با ما، چه کمی برای وی صادر می کند ارتباطی به باشگاه استقلال پیدا نخواهد کرد. مهم این است که این بازیکن مادامی که با ما قرارداد دارد در خدمت استقلال خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :