با تایید مصوبه شورای اسلامی شهر تبریز در هئیت حل اختلاف، کرایه تاکسی‌ها در تبریز ۱۵ درصد افزایش یافت.

به گزارش تبریزمن، طبق مصوبه شورای شهر تبریز افزایش قیمت کرایه تاکسی‌ها در شهر تبریز  به  میزان ۱۵ درصد باید از ابتدای سال ۹۵ اعمال می‌شد که اعتراض فرمانداری در مورد این میزان افزایش سبب شد که این مصوبه به هیات اختلاف ارجاع داده شود که در جلسه هیات اختلاف مصوبه شورای شهر تبریز تایید شد.

در این راستا قاصدی معاون اجرایی سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز با تایید افزایش ۱۵ درصد قیمت کرایه تاکسی‌ها و تاکسی تلفنی‌ها در شهر تبریز گفت: طبق مصوبه شورای شهر و پس از تایید در هیات اختلاف کرایه حمل و نقل مسافر در شهر تبریز ۱۵ در صد افزایش پیدا کرد.

وی افزود: البته با توجه به اینکه این افزایش قیمت ۱۵ درصد است،  در برخی مسیرها به علت رند سازی شاید تغییر نکرده باشد و در برخی دیگر بیش از۱۵ درصد افزایش قیمت را شاهد باشیم .

قاصدی با بیان اینکه بنرهای اطلاع رسانی قیمت کرایه تاکسی‌ها اصلاح شده است، اظهار کرد: در راستای اطلاع رسانی شهروندان در ۶۷ تابلو اطلاع رسانی کرایه مسیرها اصلاح شده و علاوه بر این ۲۰ هزار جلد دفترچه قیمت کرایه مسیرهای حمل و نقل مسافر در شهر تبریز چاپ و آماده توزیع در میان رانندگان تاکسی می‌باشد .

وی در پایان از همشهریان خواست در صورت هرگونه شکایت و مغایرت در دریافت کرایه‌ها مراتب را از طریق کانال ارتباطی سازمان تاکسیرانی و یا بازرسان سیار این سازمان در سطح شهر اطلاع رسانی کنند و در کنار بازرسان سیار، طرح بازرسان نامحسوس هم در حال اجراست .

لازم به توضیح است که میزان کرایه سال ۱۳۹۵تمامی مسیرهای اصلی کلانشهر تبریز در قصمت (نرخ خدمات تاکسی) سایت سازمان تاکسیرانی تبریز درج شده است.

واحد رسیدگی به شکایات مردمی سازمان نیز با شماره تلفن ۳۴۷۹۶۷۹۹ و و۳۴۷۷۶۶۳۶ برای رسیدگی به گزارشات و شکایات مطرح شده شهروندان در این زمینه آماده پاسخگویی میباشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :