آیین نکوداشت و تجلیل از سال‌ها خدمات و تلاش‌های خیرخواهانه بزرگ‌مرد خیر، حاج کریم مردانی آذری عصر امروز با حضور مسوولان، اقشار مختلف مردم و خیل کثیری از دوستداران و علاقمندان وی در تالار پتروشیمی تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریزمن، در این آیین که به همت استانداری آذربایجان شرقی و توجه ویژه دکتر جبارزاده برگزار شد از ده‌ها سال تلاش خستگی‌ناپذیر خانواده مردانی آذری و حاج کریم مردانی آذری در ساخت مدرسه و امکانات آموزشی و مراکز درمانی برای کودکان نیازمند و معلول تجلیل و قدردانی شد.

در این آیین مهندس پورمهدی معاون عمرانی استاندار، دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر بیلان متخصص بیماری‌های کودکان و استاد دانشگاه و دکتر حافظی رییس مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور در سخنانی به بیان خدمات و ویژگی‌های اخلاقی حاج کریم مردانی آذری پرداختند.

همچنین از تندیس یادبود حاج کریم مردانی آذری، تابلوی بلوار مردانی آذری در تبریز، تمبر یادبود نکوداشت حاج کریم مردانی آذری و کتاب زندگینامه وی با عنوان “کریم، کریم است” رونمایی شد.

استاندار آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با بوسه بر دستان حاج کریم مردانی آذری، تندیس یادبود استانداری را به پاس خدمات بی‌شایبه این بزرگ‌مرد خیر به وی تقدیم کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :