به گزارش تبریزمن، در پی مذاکره با برانکو ایوانکوویچ از کریم باقری کاپیتان سابق و پر افتخار تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی دستیاری سرمربی جدید در رسانه‌ها یاد می‌شد.

در این باره نژادفلاح در مذاکرات خود با برانکو در استانبول، کریم باقری را به عنوان یکی از دستیاران ایرانی به وی پیشنهاد داد و برانکو که در تیم ملی مدت‌ها از کریم باقری به عنوان یکی از ستون‌های تیمش بهره می‌برد با توجه به شناخت کاملی که از خصوصیات اخلاقی باقری داشت، موافقت خود را با فعالیت شاگردش در کادر فنی پرسپولیس اعلام داشت.

نژادفلاح امروز این موضوع را با کریم باقری در میان گذاشت و موافقت وی را جلب کرد. باقری همچنین در هتل المپیک با برانکو گفتگو کرد و پس از آن در اردوی سرخپوشان حضور یافت. حضور کریم باقری در اردو که مقبولیت و محبوبیت خاصی در جمع بازیکنان فعلی پرسپولیس و برخی همبازیان سابقش دارد، با استقبال گرم سرخپوشان همراه بود.

باقری در مراسم معارفه به عنوان یکی از دو دستیار ایرانی برانکو از سوی نژاد فلاح معرفی شد و برانکو نیز ضمن بر شمردن خصوصیات اخلاقی و افتخارات باقری از همکاری با وی به نیکی یاد کرد.

 

کریم باقری فوتبال خود را با تیم تراکتورسازی شروع کرد و اولین بار در هفته پنجم لیگ آزادگان مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی و در حالی که ۱۷ سال داشت، به میدان رفت. کریم در ابتدای دوران فوتبال خود در پست دفاع بازی می‌کرد ودر این بازی که تیمش ۲-۱ باخت، نمایش خوبی داشت. در فصل اول حضورش ۱۵ بازی انجام داد و یک گل به ثمر رساند. اولین گل او حاصل یک ضربه پنالتی بود که وارد دروازه سپاهان شد. باقری در دومین فصل حضور در تراکتورسازی به تیم ملی جوانان دعوت شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :