دکتر رئیسی  معاون امور هماهنگی مناطق شهرداری کلانشهر تبریز در بازدید از شهرداری منطقه ۴ تبریز عنوان کرد: منطقه ۴ در امر پاسخگویی به مردم و تکریم ارباب رجوع جزو مناطق برتر شهرداری تبریز می باشد.

به گزارش تبریزمن؛ دکتر رئیسی  معاون امور هماهنگی مناطق شهرداری کلانشهر تبریز ضمن بازدید از واحدهای منطقه ۴ با اعلام این خبر گفت: طرح تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به شکایات و مشکلات مردمی جزو وظایف اساسی تمامی مدیران و کارکنان مجموعه شهرداری تبریز است که خوشبختانه طی بررسی های بعمل شهرداری منطقه ۴ تبریز دارای رتبه برتر در بین مناطق ۱۰ گانه می باشد.

وی افزود: گاهی شاهد پاره ای از نارضایتی در بین مراجعه کنندگان به شهرداری های مناطق می باشیم که این مشکلات اکثرا” در وظایف و فعالیتهایی که طی امر برون سپاری به برخی ارگان های مربوطه محول شده است رویت می شود که در این خصوص نیز مرتبا” پیگیر موضوع هستیم و در صورت عدم رعایت از طرف ارگان های مربوطه به صورت قانونی برخورد خواهیم کرد.

دکتر رئیسی در ادامه بازدید خود از زحمات مهندس قادر امامی شهردار منطقه ۴ و سایر معاونین ، مدیران و کارکنان این شهرداری قدردانی و بر لزوم تقویت هر چه بیشتر انگیزه در بین کارکنان در جهت تکریم و جلب رضایت مراجعه کنندگان تاکید کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :