فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز گفت: شش هزار و ۵۰۰ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز توسط ماموران کلانتری ۱۶محققی کشف و ضبط شد.

به گزارش تبریزمن، به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ‘فرهنگ نوروزی’ افزود: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاقچیان و فروشندگان مواد محترقه و به دنبال دریافت گزارش های مردمی مبنی بر فعالیت چند نفر در این زمینه در منطقه ای از تبریز، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری ۱۶ محققی با آغاز تحقیقات و انجام یک سری کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی سه نفر در این زمینه شدند.

سرهنگ نوروزی اظهار کرد: ماموران با هماهنگی دستگاه قضایی متهمان را دستگیر و محل انباشت فروشندگان را مورد بازرسی قرار دادند که منجر به کشف شش هزار و ۵۰۰ عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز شد.

وی با اشاره به لزوم توجه و نظارت بیشتر والدین بر فرزندان، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز با اشاره به اهمیت آگاه سازی نوجوانان نسبت به خطرات استفاده از مواد محترقه، از شهروندان خواست در صورت اطلاع از اماکن توزیع مواد محترقه، مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :