فرمانده انتظامی تبریز از دستگیری دو خرده فروش مواد مخدر و کشف ۳ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک توسط ماموران کلانتری ۱۲ عباسی خبر داد.

به گزارش تبریزمن، فرهنگ نوروزی  اظهار داشت: به دنبال کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر در منطقه ای از تبریز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۲ عباسی پس از تحقیقات اولیه، محل فروش سوداگران مرگ را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی، طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دو نفر متهم را دستگیر و در بازرسی از محل مقدار سه کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف کردند.

نوروزی با اشاره به لزوم ناامن سازی فضا برای فعالیت سوداگران مرگ، ادامه داد: متهمان با تشکیل پرونده قضایی به همراه مواد مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پدیده شوم و خانمان سوز اعتیاد بدون مشارکت مردم از میان برداشته نخواهد شد و همکاری شهروندان با پلیس در زمینه مبارزه با مواد مخدر گام موثری در برخورد با این بلای خانمان سوز است.

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز با تاکید بر استمرار طرح مبارزه با مواد مخدر، خاطرنشان کرد: از آنجایی که زمینه بروز انواع آسیب‌های اجتماعی از جمله مواد مخدر بیشتر در خانواده‌های پرتنش فراهم می‌شود؛ والدین باید روابط صمیمانه‌ای با فرزندان داشته باشند و در تربیت صحیح آنان بکوشند؛ پلیس نیز با اعلام پل ارتباطی ۱۱۰ آمادگی کامل خود را در تامین هرچه بهتر نظم و امنیت جامعه اعلام می‌کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :