رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف یک کیلو مواد مخدر از نوع هروئین و دستگیری باند فعال در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در تبریز خبر داد .

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، سرهنگ قاسم دهقانی در تشریح این خبر گفت: ماموران  پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در اجرای  طرح کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک و آن‌ را جهت بررسی توقیف کرده و ضمن دستگیری دو نفر از تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر مقدار یک کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین را کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پایان با بیان اینکه متهمان برای ادامه تحقیقات به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند، افزود: از تمام والدین تقاضا می‌شود فرزندان خود را از عواقب و مضرات استفاده از مواد مخدر آگاه کنند و آن‌ها را در دوست یابی کمک کنند. هرگونه موارد مشکوک در این زمینه به پلیس ۱۱۰ و یا به شماره تلفن ۲۱۸۴۲۱۴ پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گزارش دهند .

فرمانده انتظامی شهرستان بناب از توقیف محموله قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال خبرداد.

سرهنگ “رمضان الهوردیان” گفت: ماموران پلیس آگاهی و یگان امداد پس از دریافت خبر مبنی بر ورود سه خودرو حامل کالای قاچاق، توقیف آن‌ها را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود:  ماموران خودروهای حامل بار قاچاق را در یکی از ورودی‌های شهر شناسایی و آن‌ها را توقیف و چهارنفر را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در بررسی خودرو‌های توقیفی تعداد ۲۵۰ عدد سموم دفع آفات کشاورزی خارجی،۱۱۰هزار نخ سیگار خارجی وسه هزار جفت دستکش کشف شد.

وی در پایان گفت: متهمان با تشکیل پرونده جهت طی مراحل قانونی تحویل داداسر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب از توقیف محموله قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال خبرداد.

سرهنگ “رمضان الهوردیان” گفت: ماموران پلیس آگاهی و یگان امداد پس از دریافت خبر مبنی بر ورود سه خودرو حامل کالای قاچاق، توقیف آن‌ها را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران خودرو های حامل بار قاچاق را در یکی از ورودی های شهر شناسایی و آن‌ها را توقیف و چهار نفر را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در بررسی خودروهای توقیفی تعداد ۲۵۰ عدد سموم دفع آفات کشاورزی خارجی،۱۱۰هزار نخ سیگار خارجی و سه هزار جفت دستکش کشف شد.

وی در پایان گفت: متهمان با تشکیل پرونده جهت طی مراحل قانونی تحویل داداسر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آذرشهر از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ “سید لطیف حسینی” ‌گفت: ماموران یگان امداد شهرستان آذرشهر حین کنترل خودروهای عبوری به سه دستگاه سواری سمند، پراید و پژو ۴۰۵ مشکوک و آن‎ها را جهت بررسی توقیف کردند.

 وی افزود: در بازرسی از خودروهای توقیفی، ۱۱۰۰ قلم انواع لوازم خانگی، لاسیتک و قرص‌های غیر مجاز خارجی و تعداد ۴۸ ثوب البسه کشف و سه نفر متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

حسینی در ادامه با توجه به اینکه برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش کالای مکشوفه ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، افزود: مبارزه جدی و همه جانبه با معضل قاچاق کالا و ارز در سطح شهرستان با استفاده از توان اجرایی و امکانات موجود به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق اماکن خصوصی با ۲۱ فقره سرقت در تبریز خبر داد.

سرهنگ “صابرعباس زاده” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح تبریز، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور قرار دادند.

وی افزود: ماموران با تحقیقات مستمر یک نفر سارق را شناسایی و دستگیر کردند که این سارق در بازجویی‌های فنی پلیسی به ۲۱ فقره سرقت اعتراف کرد.

عباس زاده با اشاره به اینکه از متهم دستگیر شده مقادیر زیادی انواع سنگ فرز، دریل، کابل و سیم برق و ابزار آلات صنعتی کشف شد، گفت: متهم با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی و از آن طریق با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :