رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان‌شرقی از کشف بیش از ۳۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری دو توزیع کننده مواد مخدر در تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمن، قاسم دهقانی صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی اکیپ عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر مرکز استان (تبریز) برای اقدامات پلیسی صورت گرفته یک دستگاه خودروی سواری هیوندا آزرا را متوقف و ضمن دستگیری دو نفر از تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر مقدار بیش از ۳۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

 دهقانی گفت: پس از بررسی و مشکوک شدن به خودرو هیوندای آزرا راننده خودرو پس از اطلاع از متوقف کردن خودرو توسط ماموران، با استفاده از فرصت بدست آمده متواری که با استفاده از شیوه و شگردهای پلیسی خودروی فوق متوقف، راننده دستگیر که در بازرسی خودرو مقدار ۳۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۴۱ گرم سوخته تریاک و در بازرسی بدنی مقدار ۱۴گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه متهم برای ادامه تحقیقات به مرجع قضایی معرفی شد، افزود: از عموم مردم تقاضا می‌شود هرگونه اخبار و اطلاعات خود در رابطه به خرید و فروش مواد مخدر در سطح شهر را با شماره تلفن‌های ۱۱۰ و ۲۱۸۴۲۱۴ به پلیس گزارش دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :