فرمانده انتظامی شهرستان چاراویماق از توقیف یک دستگاه خودروی سمند حامل تعداد ۲۸۶ دستگاه گوشی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش تبریزمن، سرهنگ “عباس زنده گل تپه ” گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر ورود گوشی تلفن همراه قاچاق خارجی به حوزه شهرستان چاراویماق، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان به یک دستگاه سواری سمند مشکوک شده و دستور توقف دادند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو تعداد ۲۸۶ دستگاه گوشی خارجی به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال کشف و یک نفر متهم در این زمینه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان چاراویماق تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از توقیف ۶۵ دستگاه موتورسیکلت متخلف و مزاحم در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ”سهراب رحیم زاده” افزود: به منظور کاهش تصادفات، روانسازی ترافیک و افزایش آرامش و امنیت عمومی شهروندان طرح ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد با موتورسواران متخلف در سطح شهرستان اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه  این طرح با همکاری عوامل راهور، کلانتری، پلیس‌های تخصصی و یگان امداد در قالب هشت تیم محسوس و نامحسوس در خیابان‌های اصلی و پارک‌های شهرستان مراغه به اجراء گذاشته شد، افزود: در این راستا تعداد ۶۵ دستگاه موتورسیکلت متخلف بعلت نداشتن گواهینامه و مدارک لازم، پلاک و مزاحمت برای شهروندان راهی پارکینگ شده‌اند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: پلیس مصمم است که به صورت جدی و قاطعانه با خاطیان و برهم زنندگان  نظم عمومی برخورد کند و اجازه نخواهد داد که امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیندازند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف ۴۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری یک نفر توزیع کننده در تبریز خبر داد .

سرهنگ “قاسم دهقانی” در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر ورود محموله مواد مخدر از سایر استان ها به تبریز، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران در تحقیقات پلیسی متهم را در حال حمل مواد مخدر در یکی از محور های مواصلاتی استان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی گفت: در بازرسی از خودرو متهم مقدار ۴۰کیلو گرم تریاک کشف شد .

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پایان با بیان اینکه متهم برای ادامه تحقیقات به مرجع قضایی معرفی شد، از عموم مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعات خود در رابطه به خرید و فروش مواد مخدر در سطح استان را با شماره تلفن‌های ۱۱۰ و ۲۱۸۴۲۱۴ به پلیس گزارش دهند.

فرماندهی انتظامی شهرستان آذرشهر گفت: مأموران یگان امداد با توقیف یک دستگاه خودروی نیسان، دو هزار لیتر گازوییل قاچاق کشف کردند.

سرهنگ “یدالله رستمی”در تشریح خبر فوق اعلام کرد: مأموران یگان امداد شهرستان آذرشهر هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در محور های مواصلاتی به یک خودروی نیسان مظنون شده و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو دو هزار لیتر گازوییل قاچاق کشف و در این زمینه یک نفر نیز دستگیر شد.

رستمی با بیان اینکه متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد، بیان کرد: برخورد با قاچاقچیان سوخت در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان آذرشهر قرار دارد و شهروندان می‌توانند هر گونه اخبار و اطلاعات خود پیرامون این موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند، از دستگیری یک نفر سارق کیف قاپ و کشف سه فقره کیف قاپی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “علی طاحونی” در این باره گفت: در پی وقوع چندین فقره کیف قاپی در شهرستان مرند مأموران کلانتری ۱۱ طالقانی شهرستان تلاش وسیع و گسترده‌ای را جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقین آغاز کردند که با انجام تحقیقات میدانی و شناسایی محل‌های ارتکاب جرم  متهم را در حین کیف قاپی دستگیر کردند.

طاحونی بیان کرد: در تحقیقات و بررسی‌های به عمل آمده از متهم و در مواجهه با شواهد و قراین ارایه شده از سوی مأمورین، وی به ارتکاب سه فقره کیف قاپی در شهر مرند اعتراف کرد.

این مقام انتظامی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :