سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز اعلام کرد مذاکره با کرار جاسم انجام نخواهند داد.

به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند درباره شرایط تمرینی تیمش می‌گوید: دور اصلی تمرینات تیم گسترش فولاد از روز جمعه با حضور همه بازیکنان استارت می خورد. همه بازیکنان در این تمرین حضور خواهند داشت و به صورت رسمی کارمان را آغاز می‌کنیم.

او ادامه می‌دهد: تا الان با ۱۱ بازیکن بزرگسال به صورت قطعی قرارداد بستیم. حدود ۶۰ درصد تیم‌مان تکمیل شده و قصد کردم روز شنبه برای حضور در کلاس‌های دانش افزایی به اسپانیا سفر کنم.

سرمربی تیم گسترش‌فولاد با اشاره به حضور کرار جاسم در تهران عنوان می‌کند: من قویا اعلام می‌کنم کرار برای مذاکره با تراکتورسازی به ایران می‌آید و ما مذاکره‌ای با اوانجام نمی‌دهیم. من به لحاظ فنی به کرار اعتقاد دارم و با او صحبت‌هایی برای حضور در گسترش فولاد انجام دادم اما زمانی که فهمیدم تراکتورسازی او را می‌خواهد و دست رویش گذاشته است،‌ منصرف شدم.

کمالوند بیان می‌کند: ما همیشه سعی کردیم به تراکتورسازی کمک کنیم. تابه حال نشده تراکتور روی بازیکنی دست بگذارد و ما او را ندهیم. الان هم به احترام کرار مذاکره ای با کرار انجام نمی‌دهیم.

وی در پایان درباره وضعیت سامان نریمان جهان می افزایدک: نگرش و سیستم باشگاه گسترش فولاد مشخص است. نریمان جهان بدون هماهنگی با ما ۳ روز است در تمرینات شرکت نمی کند و پدرش به ما گفته به اتریش رفته تا تست بدهد. من گفته ام که منعی برای جدایی و یا ماندن نریمان جهان ندارم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :