به گزارش تبریزمن، دو تیم صبای قم و گسترش فولاد تبریز از سری رقابت های هفته سوم مسابقات لیگ برتر در حالی از ساعت ۱۹:۲۵ به مصاف هم خواهند رفت که هر دو تیم به دنبال کسب اولین سه امتیاز خود در فصل جدید رقابت های لیگ برتر می باشند.

شاگردان فراز کمالوند که در فصل جدید با جذب بازیکنان با تجربه ای چون محمد نصرتی، مهدی کیانی و سعید دقیقی به همراه اردو های آمادگی پیش فصل خوب و پرتعداد نسبت به سایر تیم های لیگ برتری نشان داده اند خواهان حضور در بین تیم های نیمه اول جدول رده بندی می باشند، در دو هفته اخیر موفق به برآوردن انتظارات نشده و هم اکنون از جایگاه مناسبی برخوردار نیستند.

هر چند می توان عنوان کرد که دو بازی ابتدایی گسترشی ها در برابر تیم های سایپا و تراکتورسازی اندکی دشوار بوده و چندان انتظار خاصی نمی شد از این تیم داشت. به خصوص که شاگردان مجید جلالی در تیم سایپا و تونی الیویرا در تیم تراکتورسازی توانسته اند از دو بازی ۴ امتیاز به دست آورده و در رده های سوم و چهارم جدول رده بندی جای بگیرند.

با این حال صبای قم در مقایسه با تیم قبلی مطمئنا از شرایط ضعیف تری برخوردار بوده و طعمه ی بهتری برای نماینده فوتبال آذربایجان برای کسب اولین سه امتیاز خود در دور جدید رقابت های لیگ برتر می باشد. هر چند نباید فراموش کرد که شاگردان علی دایی در هفته گذشته موفق شدند یکی از برترین تیم های آسیا، نفت تهران علی منصوریان را متوقف کرده از این تیم امتیاز بگیرند.

با این وجو نباید از حواشی زیاد پیرامون باشگاه صبای قم به راحتی گذشته و ناهماهنگی و نا آمادگی این تیم به دلیل تاخیر زیاد در شروع تمرینات خود در مقایسه با باشگاه گسترش فولاد را از یاد برد.

در ترکیب تیم صبای قم نام آشنای برخی بازیکنان مثل امیرحسین صادقی، هاشم بیک زاده، قاسم دهنوی، رضا حقیقی، سامان آقازمانی، محمد قاضی و حامد لک به چشم می خورد که اکثرا بازیکنان سابق و البته باتجربه تیم های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی می باشند.

در طرف مقابل در تیم گسترش فولاد نیز بازیکنان تعیین کننده همچون مصطفی اکرامی، مرتضی اسدی، محمد نصرتی، مگنو باتیستا، ایوب کلانتری، مهدی کیانی، قباخلو، محمد ابراهیمی، جکسون و سعید دقیقی حضور دارند که می توانند برای گسترش فولاد کسب نتیجه کنند.

فراز کمالوند در کنفرانس های خبری خود قول به چالش کشیدن بزرگان لیگ و قرار گرفتن در جمع بهترین های جدول رده بندی را داده است، باید منتظر ماند و دید که آیا گسترش فولادی ها می توانند با کسب اولین سه امتیاز خود در فصل جدید مقابل صبای قم اندکی از جمع قعرنشینان جدول خارج شوند یا اینکه باید همچنان منتظر گسترش فولاد واقعی پس از هفته های چهارم و پنجم به بعد باشیم…

w3_y94_football_gft&saba


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :