سرمربی تیم گسترش فولاد معتقد است که مسئولان تیم ملی امید می‌توانستند در انتخاب کادر فنی تیم ملی امید، دقت بیشتری به خرج داده و فردی باتجربه‌تری را انتخاب می‌کردند.

به گزارش تبریزمن، به نقل از تسنیم، فراز کمالوند درباره اردوی تیم گسترش فولاد در شهر آنتالیای ترکیه، اظهار داشت: تیم ما در اردوی ترکیه از لحاظ شرایط تمرینی و اقامتی وضعیت فوق‌العاده‌ای داشت و بدون هیچ مشکلی ۱۲ روز بسیار خوب را پشت سر گذاشت.

وی افزود: دیدارهای دوستانه‌ای که تیم ما در این اردو انجام داد، بهترین قسمت از این اردو محسوب می‌شد که ما توانستیم، با تیم‌های درجه‌ یک اروپایی بازی‌های دوستانه مفیدی انجام دهیم.

سرمربی تیم گسترش فولاد خاطرنشان کرد: به عقیده من این شرایط بسیار خوب در جایی به‌ جز ترکیه برای تیم ما محیا نمی‌شد، که باید از افرادی مانند زنوزی و سمندر که مقدمات این اردو را فراهم کردند، نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم.

به دنبال رتبه تک‌ رقمی هستیم

کمالوند در پاسخ به این سؤال که، با چه هدفی به استقبال نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر می‌روید، گفت: هدف باشگاه از همان ابتدای فصل نیز قرارگیری در رتبه‌ای تک‌ رقمی بود و برای این موضوع برنامه‌ریزی کرده است.

وی تصریح کرد: ما در نیم‌ فصل دوم نهایت تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا بتوانیم به این خواسته باشگاه جامه عمل پوشانده و نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر را، با رتبه‌ای تک‌رقمی به اتمام برسانیم.

سرمربی تیم گسترش فولاد، با اشاره به نخستین دیدار تیمش در نیم‌ فصل دوم مقابل تیم صبای قم، گفت: با بازیکنان خوب و با کیفیتی که علی دایی در تیم صبای قم به خدمت گرفته است، آنان نسبتاً به نیم‌فصل اول متحول شده‌اند و می‌توانند در نیم‌ فصل دوم تیم خطرناکی باشند.

وی تأکید کرد: علی حضور بازیکنان خوبی مانند پیام صادقیان، امیرحسین صادقی و اکبر صادقی در تیم صبا، تیم ما تلاش می‌کند از امتیاز میزبانی خود استفاده کرده و با قدرت وارد زمین شود تا در نهایت بتواند نتیجه خوبی گرفته و زمین مسابقه را با دستی پر ترک کند.

کمالوند درباره اضافه شدن بازیکنان جدید به تیم گسترش فولاد در تعطیلات نیم‌فصل، تصریح کرد: ما تمام کوشش خود را انجام دادیم تا بازیکنانی که در نیم‌فصل به جمع ما اضافه شدند با بازیکنان قدیمی تیم هماهنگ شوند اما این بازیکنان باید در کنار یکدیگر بازی کنند.

وی ادامه داد: تا بازیکن جدید ۳، ۴ دیدار رسمی در کنار سایر بازیکنان بازی نکنند نمی‌توان انتظار داشت که با تیم هماهنگ شوند اما باید تلاش کنیم این مشکل هر چه سریع‌تر رفع شود تا بتوانیم در نیم‌فصل دوم با کم‌ترین اشتباه ظاهر شویم.

خاکپور فردی شناخته‌ شده است اما باید بهتر از این‌ها نتیجه می‌گرفت

سرمربی تیم گسترش فولاد، با اشاره به حذف تیم ملی زیر ۲۳ سال کشورمان از مسابقات مقدماتی المپیک ۲۰۱۶ برزیل، خاطرنشان کرد: بحث تیم ملی امید بحث خاصی است که الان نباید چندان به این موضوع بپردازیم، اما فقط می‌توانم بگویم که ما می‌توانستیم در انتخاب کادر فنی این تیم کمی دقت بیشتری به خرج بدهیم.

وی تأکید کرد: محمد خاکپور فردی با شخصیت و شناخته‌ شده است که از لحاظ اخلاقی نیز، زبان زد خاص و عام محسوب می‌شود، اما مسئولان تیم ملی امید می‌توانستند فرد با تجربه‌تری را برای سرمربی‌گری تیم امید انتخاب کنند و تیم ملی امید با نفراتی که در اختیار داشت، می‌توانست بهتر از این‌ها نیز نتیجه بگیرد.

کمالوند در مورد حمله برخی از افراد به صفحه اینستاگرام محمدرضا اخباری دروازه‌بان تیم امید ایران، گفت: این کار، کار بسیار زشتی است. هم کادر فنی و هم بازیکنان تمام توان خود را در زمین مسابقه گذاشتند و حتی در طول ۹۰ دقیقه از تیم ژاپن بهتر هم‌بازی کردند اما این انصاف نیست که با چنین رفتاری با آنان انجام دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :