رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی گفت: سه سال پیش آموزش داوری را از سنین پایه در استان آغاز کرده و امیدواریم ظرف سه چهار سال آتی با برنامه‌ریزی‌هایی که در این بخش انجام می‌شود کمبودهای داوری را در استان جبران کنیم.

به گزارش تبریزمن، جواد ششگلانی عصر چهارشنبه در آیین تجلیل از شاهین حاج‌بابایی داور بنابی کشور، با بیان ویژگی‌ها و قابلیت‌های موجود در شهرستان بناب اظهار داشت: تلاشگری و داشتن تعهد بالا از صفات بارز مردم این مرز و بوم است و مردم متدین و با اعتقاد بناب همیشه نقش تعیین کننده‌ای در منطقه داشته و وظیفه خود را به نحو احسن و مطلوب نسبت به جمهوری اسلامی، انقلاب و جنگ تحمیلی انجام داده‌اند.

وی داشتن تعامل و همدلی بین مردم و مسؤولان منطقه را از دیگر ویژگی‌های بارز مردم این شهرستان دانست و افزود: در سایه همین همدلی و عامل و هم‌افزایی شاهد مطرح شدن نام این شهرستان در بخش‌های مختلف هستیم.

ششگلانی افزود: شاهین حاج‌بابایی امروز تنها نماینده داوری استان است ک در لیگ برتر فوتبال کشور قضاوت می‌کند و ایشان هم پرورش و تربیت‌یافته این شهرستان است.

رئیس هیأت فوتبال آذربایجان‌شرقی با اشاره به کلنگ‌زنی ساختمان هیئت فوتبال بناب تصریح کرد: بناب شاید اولین شهرستان در استان و حتی کشور است که دارای ساختمان مخصوص هیأت فوتبال خواهد بود.

ششگلانی تأکید کرد: برای اینکه شاهین حاج بابایی‌های دیگری را در استان تربیت و تحویل جامعه بدهیم هیأت فوتبال آذربایجان‌شرقی از سه سال پیش آموزش داوری را از سنین پایه در استان آغاز کرده و امیدواریم ظرف سه چهار سال آتی با برنامه‌ریزی‌هایی که در این بخش انجام می‌شود کمبودهای داوری را در استان جبران کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :