دبیر هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان آذربایجان شرقی گفت: ما در استان با مشکل کمبود فضا برای برگزاری مسابقات اتومبیلرانی و موتورسواری مواجه هستیم.

به گزارش تبریزمن، سیامک امیر خیزی ، درباره برگزاری مسابقات رالی هیئت اتومبیلرانی استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: این مسابقات روز جمعه و از ساعت ۸:۳۰ در میدان ائل گوگان آغاز می‌شود و ساعت ۱۳ نیز مراسم اهدای جوایز به نفرات برتر که شامل لوازم خودرو و کاپ قهرمانی است را در برنامه داریم.

وی افزود: این مسابقات که در کلاس دو دیفرانسیل است با همکاری فرمانداری و اداره ورزش و جوانان آذرشهر برگزار می‌شود، هیئت اتومبیلرانی استان آذربایجان شرقی با همکاری بخشداری و شورای شهر گوگان موفق شده است در این شهر پیست کراس و آفرود را بسازد که می‌تواند در برگزاری مسابقات به ما کمک فراوانی را بکند.

دبیر هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان آذربایجان شرقی با اشاره به کمبودهای این هیئت در استان خاطرنشان کرد: ما در استان با مشکل کمبود فضا برای برگزاری مسابقات اتومبیلرانی و موتورسواری مواجه هستیم و علی‌رغم اینکه در حال حاضر در شهرستان‌های بناب، گوگان و جلفا مکان‌هایی را برای این ورزش در نظر گرفته‌ایم اما اگر سازمان‌های مختلف با ما همکاری‌های لازم را داشته باشند ما می‌توانیم پیست‌هایی را احداث کنیم که می‌توانند پیست‌های بسیار آینده داری باشند.

وی تصریح کرد: حتی در شهر تبریز نیز ما با مشکلاتی برای برگزاری این مسابقات مواجه هستیم که امیدوارم همکاری‌های لازم در این جهت با ما انجام شود تا بتوانیم به اهداف خود دست‌یابیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :